Microslave

Microslave
Rok urodzenia:
1982
Kraj:
Polska
Miasto:
Głogów
Wytwórnie:

Microslave aka Tomash Gee lub Tomasz Garczewski to wykonawca pochodzący z Głogowa. Jego zainteresowania muzyczne od wczesnych lat odbiegały od trendów. Swoja zabawę z muzyka zaczął od podkładów hiphopowych które robił dla kolegów i znajomych.
Pod koniec lat 90 Tomek odkrył elektronikę i kawałki takich ludzi jak np. Aphex Twin. Tak sie zaczęła przygoda która poprowadziła go przez minimal, hardtechno oraz schranz. W latach 2002 i 2003 Tomek zaczął umieszczać swoje produkcje w internecie m.in na największym niemieckim forum hardtechno USB. W ten sposób dotarł do dużej ilości zainteresowanych i juz pod koniec 2003 roku wydal swój pierwszy kawałek na niemieckim labelu Combat Skill, którym byl remix kawałka Svena Wittekinda i Roberta Natusa.
Na początku roku 2004 założył pierwszy i jak na razie jedyny polski label hardtechno – Methadon, na którym współpracuje z takimi ludźmi jak Leo Laker, Arkus P., DJ Amok, Robert Natus czy Kay. D. Smith. Pozatym wydaje swoje kawalki na takich labelach jak Carnage,Toolterror, Compressed, Audio Assault Arms, FAK, Crowbar oraz wielu innych a jego płyty są grane m.in przez DJ Rush, Sven Wittekind, Boris S czy Paul Langley.
Jako jeden z niewielu Polakow zajmujących sie szeroko pojęta muzyka elektroniczna wystepuje za granica, dotychczas odwiedził już Belgie, Niemcy, Austrie, Hiszpanie, Wegry, Finlandie, Słowenie, ?otwę, Litwe i Ukrainę. Mimo ze nadal jest kojarzony ze schranzem w najnowszych produkcjach pokazuje że potrafi tworzyć takze w klimatach hard & groovy techno, natomiast w swoich liveactach stara sie laczyc wiele gatunków od minimalu do schranz.

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →