MGMT

MGMT
Pop Rock
Kraj:
USA

Nowojorski duet: Ben Goldwasser i Andrew VanWyngarden to największe zeszłoroczne objawienie w świecie gitarowo-elektronicznego popu. Ich krążek „Oracular Spectacular”  trafił na sam szczyt zestawienia najlepszych albumów 2008 w plebiscycie popularnego brytyjskiego pisma „New Musical Express” zaś prestiżowy magazyn Rolling Stone uznał  singiel  „Time To Pretend”  za jeden z trzech największych hitów 2008, obok piosenek Beyonce i Santogold.

 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Muzyka Amerykanów błyskotliwie łączy najróżniejsze wątki z historii współczesnego popu – od psychodelii lat 60-tych przez disco i electro po rockową alternatywę. Przede wszystkim jednak, to przebojowe, świetnie zaaranżowane piosenki. Nic więc dziwnego, że MGMT, znani  też jako The Management, okazali się grupą, której utwory w ubiegłym roku słuchacze popularnego serwisu Last FM odtwarzali najczęściej spośród wszystkich wykonawców.

 

Podczas koncertów wspierani przez większy zespół Ben i Andrew tworzą porywające spektakle z udziałem rozśpiewanej i roztańczonej publiki. W 2008 roku MGMT występowali w roli gwiazdy na największych światowych festiwalach, m.in. Coachella, Lollapalooza, Glastonbury, czy Roskilde.

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →