Martin Landsky

Martin Landsky
Electronic House Minimal Techno
Kraj:
Niemcy
Miasto:
Berlin
Wytwórnie:

MARTIN LANDSKY to DJ i producent o niepowtarzalnym stylu, niezwykle doświadczony i klasowy. Zaczynał jako breakdancer i DJ grający funk i rap! Potem przyszedł czas na Hamburg, gdzie w legendarnym klubie „Front” po raz pierwszy zetknął się z muzyką House, Acid i Techno. Już wtedy zajmował się produkcjami studyjnymi i szlifował swoje umiejętności DJskie. Dość szybko stał się postacią mile widzianą w słynnych klubach Hamburga („Unit”, „Duschbar”) i Berlina („E-Werk”, „Casino”, „Tresor”).

Pierwsze nagrania MARTINA ukazały się w 1997 r. pod szyldem CITY NORD. Później przyszedł czas na powołanie własnych labeli – kultowych i nieistniejących dziś Effortil oraz Intim. Po przeprowadzce do Berlina staje się rezydentem imprez Poker Flat Nights wspólnie z BUGIEM i CLÉ (MÄRTINI BRÖS) w klubie „Sternradio”.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Po kilku świetnie przyjętych produkcjach dla Dessous, Poker Flat i Intim, w 2001 r. ukazuje się świetny, wypełniony intymnym, głębokim, zdubowanych house’m album „In Between”. Kolejne lata przynoszą następne produkcje dla wytwórni BUG’a – mix „Poker Flat Vol. 2” oraz aż 3 kompozycje na jubileuszowej „Five Years Of Poker Flat”.

Wielkim hitem staje się też wydany w 2003 r. kawałek „Reject” z udziałem wokalisty Filipa G, osiągając szczyty list sprzedaży. W 2005 roku po raz kolejny poproszony o mix dla Poker Flat – tym razem na kompilacji „Poker Flat Vol. 5“.

DJ Chart | Martin Landsky | 11.2014

Artysta Tytuł Wytwórnia
1 Martin Landsky Reject (Joeski Dub) Poker Flat
2 Echonomist, Black Soda Hysteria (Original Mix) Rotary Cocktail Recordings
3 Josh Wink Talking To You (Groove Mix) Ovum Recordings
4 Butch Delusion (Original Mix) Desolat
5 Freund Der Familie Freundlich (Original Mix) Telrae
6 SHOW-B Arps To Heaven (Original Mix) Pooled Music
7 Maximiljan Son Of A (Original Mix) Hudd Traxx
8 DJ Ma2 Energy (Original Mix) Society 3.0
9 DJ Haus (UTTU) When U Look At (Original Mix) Unknown To The Unknown
10 Audiojack, Kevin Knapp Stay Glued feat. Kevin Knapp (ZDS Remix) DFTD
Imprezy blisko Ciebie w Tango App →