In Deep We Trust

In Deep We Trust
Deep house House Indie Dance / Nu Disco Tech House
Rok urodzenia:
1977
Kraj:
Polska
Miasto:
Warszawa

Ostatnich kilka lat przyniosło wiele zmian w życiu Martina Harmony. Jego projekt In Deep We Trust łączący w sobie elementy melodyjnego deep’u, tech house’u połączonego z indie i nu disco odbił się szerokim echem na międzynarodowej scenie klubowej. Współpraca ze Spiritchaser`em (Guess Records), Yvel`em i Tristan`em (Foundation Records) czy Karolem XVII & MB Valencem przyniosła kilka sympatycznych produkcji, które przyciągnęły sporą grupę miłośników tego gatunku.

Produkcje In Deep We Trust  były prezentowane między innymi na składankach Ibiza Sonica czy też rewelacyjnej serii Anjunadeep, supportowane i chartowane m.in. przez Sashę i Digweeda. Kolejnym krokiem było otworzenie własnego label`u sygnowanego marką In Deep, w którym znaleźli się m. in: Krummstoff, Martin Virgin, Dana Bergquist, Florian Kruse, Yvel & Tristan (Trandel), Steve Mill, Mores & Seraphine, Savi G, Fer Ferrari, Dirty Culture, DCM, Karol XVII & MB Valence, Smartminds i wielu innych.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

W 2010 rodzina In Deep Records powiększyła się o 2 sub-labele: Nu Indee, którego ostatni release „Miss Mood” Noviki w remixach Hot Toddy oraz Satin Jackest okupował Top 100 na beatport charts oraz In Deep Xtreme, który skupia się bardziej na progresywnych odmianach deep’u.

Na polskim rynku muzycznym Martin udziela się wprawdzie rzadko, ale za to w bardzo wysublimowany sposób- jego produkcje można znaleźć m.in na 2 części Fogg Cafe, na potrzeby której zrobił remake utworu „Do Widzenia Madame” czy na chilloutowej składance „Klubowe Granie” sygnowanej marką radia PiN, na której znalazła się „indeepwetrustowa” wersja Wspomnienia Czesława Niemena.

Najnowsze pasje muzyczne oraz release`y z rodzimego i międzynarodowego labelowego podwórka można śledzić w programie „In Deep Sessions”, na antenie radia Planeta.FM w każdy piątek od 1.00 oraz w każdą trzecią sobotę miesiąca o 18.00 CET na antenie Houseradio.pl

Fotogalerie z udziałem In Deep We Trust

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →