Markus Schulz

Markus Schulz
Progressive House Trance
Kraj:
USA
Wytwórnie:

Markus Schulz to DJ pochodzenia amerykańskiego, urodzony w Niemczech, który przez dłuższy czas mieszkał w Londynie. Według Markusa to właśnie stamtąd czerpał on najwięcej inspiracji muzycznych, na których podstawie, po latach zdobywania doświadczenia i eksperymentowania z dźwiękami, ukształtował się jego ostateczny, dziś już charakterystyczny, „Schulz sound”.

 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Oszałamiające możliwości tego artysty możemy podziwiać w pełnej okazałości np. w porywającej interpretacji „Breathe” Telepopmusik. Praktycznie od zawsze, jednym z największych marzeń DJ’a było zwiedzenie całego globu, które dotychczas z powodzeniem realizuje. Już w 2006 roku dotarł on w najdalsze zakątki naszej planety, z Australii do Rosji, potem Chiny oraz Trynidad.

 

Kariera Markusa Schulza nabrała rozpędu, czego dowodem jest fakt, iż jego występy nie ograniczają się do rodzinnego Miami. Był on również rezydentem klubu Amnesia, „Tomorrowland” w Belgii, „The Two Tribes” w Australii, „Mysteryland „ i „Trance Energy” w Holandii, „Distant Heat” w Jordanii, „Nature One” w Niemczech, również w Kuala Lumpur, Rumunii, Meksyku, Finlandii, Bostonie, UK, Szwecji, Węgrzech, Los Angeles, New York Czechach, Słowacji, itd. Odwiedził on również Polskę, grając podczas Independance 2005 w Szczecinie oraz RMI Trance Xplosion 2007 w Poznaniu. Kolejnym dowodem pasma sukcesów Schulza jest uplasowanie się na 19-stym miejscu prestiżowego plebiscytu Top 100 DJ Mag 2006.

 

Ponadto, artysta zdobył rozgłos dzięki emisji jego znakomitych setów w radiowym show „Global DJ Broadcast”, które w każdy weekend dostępne jest na ponad 30 stacjach na całym świecie, a program „Ibiza Summer Special”, własnego autorstwa, zadebiutował w 2006 roku. Ideą jego audycji było „przyniesienie” Ibizy tym, którzy nie mogą się tam znaleźć sprawiając na słuchaczach niesamowite wrażenie jakby znajdowali się oni w centrum imprezy na wyspie. Wpadł on również na doskonały pomysł, aby co tydzień pojawiła się na antenie DJ’ska gwiazda z Balearów. Idea spodobała się stacjom na całym świecie i postanowiły one nadawać audycję na własnych falach. Kolejnym sukcesem Markusa było wydanie kompilacji „Ibiza 06”, zawierającej mix’y z tego właśnie zakątka Ziemi. Było to podyktowane jego świadomością, co do wyjątkowości dźwięków pochodzących z najbardziej imprezowej wyspy świata.

DJ Chart | Markus Schulz | 12.2011

Artysta Tytuł Wytwórnia
1 Markus Schulz Digital Madness (Transmission 2011 Theme) (Original Mix) Coldharbour
2 Basil O'Glue Angular Momentum (Original Mix) Coldharbour
3 Boom Jinx, Justine Suissa Phoenix From The Flames feat. Justine Suissa (Club Mix) Anjunabeats
4 T4L Like A Chord (Original Mix) In Trance We Trust
5 Sander Van Doorn Slap My Pitch Up (Extended Mix) Doorn Records
6 Jessus Stereophonic (Original Mix) Coldharbour
7 Anhken & Les You Take Forever To Say Nothing (Original Mix) Monster Tunes
8 Ilya Flame, Inners Lonely (Tucandeo Remix) InfraProgressive
9 Kevin Focus Stuck 7 (Original Mix) Coldharbour
10 Juan Deminicis Dark Conscience (Original Mix) Replug
Imprezy blisko Ciebie w Tango App →