Marko

Marko
Progressive House Tech House Techno
Kraj:
Belgia
Miasto:
Bruksela

Kariera Marko rozpoczęła się pod koniec lat 80-tych, kiedy grywał na nieoficjalnych, prywatnych imprezach. W roku 1990 zaczął swoją przygodę z muzyką house i został rezydentem w jednym z największych klubów w Brukseli „The Vaudeville”. Dzięki swoim magicznym setom, szybko udało mu się zaskarbić sympatię młodej publiczności, co przełożyło się na coraz większe uznanie na belgijskiej scenie klubowej.

W 1992 zgłosił się do niego legendarny belgijski klub „La Rocca” z prośbą o poprowadzenie bardzo istotnego cyklu imprez o nazwie „La Rocca on Sunday”. Był to początek nieprawdopodobnego „romansu” pomiędzy dj’em a grupą ludzi spotykających się w każdą niedzielę, aby wyruszyć z nim w muzyczną podróż pod hasłem „what an end to the week-end”.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Podczas tego cyklu u jego boku wystąpili min. David Morales, Felix Da Housecat, Sander Kleinenberg, Armin Van Buuren, Criss Source, David Guetta, Tiestö i wielu innych uznanych artystów. Co najistotniejsze, niedzielne imprezy Marko cieszą się niezmienną popularnością już 14 lat!

Marko może poszczycić się rezydenturami w innych znanych klubach, udziałem w wielu słynnych imprezach masowych i coraz większą ilością udanych produkcji. Ostatnio współpracował z Frankiem Jonsem (Enterprise Records), a jego najnowsza produkcja pod tytułem „4.5” znalazła się na najnowszym mixie „Marko on Sundays”.

Od wielu lat znajduje się w czołówce zestawień najlepszych belgijskich dj’ów, a w roku 2004 został uznany najlepszym dj’em progressiv w Belgii!

Polscy klubowicze mieli okazje przekonać się o nieprzeciętnych umiejętnościach Marko kiedy wystąpił u boku Carla Cox’a  podczas pamiętnego występu w Warszawie.   

Przez te wszystkie lata Marko udowodnił, iż nie poddaje się bezmyślnie nowym trendom a muzyka którą gra, płynie z jego serca. Dzięki wielogodzinnym setom potrafi stworzyć nieprawdopodobną, wręcz hipnotyczną atmosferę na parkiecie.

DJ Chart | Marko | 11.2010

Artysta Tytuł Wytwórnia
1 Fab Code The Muppet (Wild Pitch Mix) Mint & Mustard Recordings
2 Lucio Grandi The Night Bonzai Basiks
3 Section 9 Saturn Funk Bonzai Progressive
4 Contra Puerto (Decado Remix) Piston Recordings
5 Mans & Robbertsen New Horizons (Ibiza Sunset Edit) Eyepatch Recordings
6 Ecco India Trippin Bonzai Basiks
7 Blufeld Every Lost Step (Parlange Remix) Bonzai Progressive
8 Section 9 Monday Showdown Bonzai Progressive
9 Joal Slow Traffic (Pedro Tiago Mix) Monog Records
10 Project KF Tech Summer (Yostek Remix) Bonzai Basiks
Imprezy blisko Ciebie w Tango App →