Marko

2 961
Marko
Progressive House Tech House Techno
Kraj:
Belgia
Miasto:
Bruksela

Kariera Marko rozpoczęła się pod koniec lat 80-tych, kiedy grywał na nieoficjalnych, prywatnych imprezach. W roku 1990 zaczął swoją przygodę z muzyką house i został rezydentem w jednym z największych klubów w Brukseli „The Vaudeville”. Dzięki swoim magicznym setom, szybko udało mu się zaskarbić sympatię młodej publiczności, co przełożyło się na coraz większe uznanie na belgijskiej scenie klubowej.

W 1992 zgłosił się do niego legendarny belgijski klub „La Rocca” z prośbą o poprowadzenie bardzo istotnego cyklu imprez o nazwie „La Rocca on Sunday”. Był to początek nieprawdopodobnego „romansu” pomiędzy dj’em a grupą ludzi spotykających się w każdą niedzielę, aby wyruszyć z nim w muzyczną podróż pod hasłem „what an end to the week-end”.

Podczas tego cyklu u jego boku wystąpili min. David Morales, Felix Da Housecat, Sander Kleinenberg, Armin Van Buuren, Criss Source, David Guetta, Tiestö i wielu innych uznanych artystów. Co najistotniejsze, niedzielne imprezy Marko cieszą się niezmienną popularnością już 14 lat!

Marko może poszczycić się rezydenturami w innych znanych klubach, udziałem w wielu słynnych imprezach masowych i coraz większą ilością udanych produkcji. Ostatnio współpracował z Frankiem Jonsem (Enterprise Records), a jego najnowsza produkcja pod tytułem „4.5” znalazła się na najnowszym mixie „Marko on Sundays”.

Od wielu lat znajduje się w czołówce zestawień najlepszych belgijskich dj’ów, a w roku 2004 został uznany najlepszym dj’em progressiv w Belgii!

Polscy klubowicze mieli okazje przekonać się o nieprzeciętnych umiejętnościach Marko kiedy wystąpił u boku Carla Cox’a  podczas pamiętnego występu w Warszawie.   

Przez te wszystkie lata Marko udowodnił, iż nie poddaje się bezmyślnie nowym trendom a muzyka którą gra, płynie z jego serca. Dzięki wielogodzinnym setom potrafi stworzyć nieprawdopodobną, wręcz hipnotyczną atmosferę na parkiecie.

DJ Chart | Marko | 11.2010

Artysta Tytuł Wytwórnia
1 Fab Code The Muppet (Wild Pitch Mix) Mint & Mustard Recordings
2 Lucio Grandi The Night Bonzai Basiks
3 Section 9 Saturn Funk Bonzai Progressive
4 Contra Puerto (Decado Remix) Piston Recordings
5 Mans & Robbertsen New Horizons (Ibiza Sunset Edit) Eyepatch Recordings
6 Ecco India Trippin Bonzai Basiks
7 Blufeld Every Lost Step (Parlange Remix) Bonzai Progressive
8 Section 9 Monday Showdown Bonzai Progressive
9 Joal Slow Traffic (Pedro Tiago Mix) Monog Records
10 Project KF Tech Summer (Yostek Remix) Bonzai Basiks

Imprezy na których grałem

Brak zdjęcia Boom

Tomorrowland Festival 2011

Nd, 24 lipca 2011
godz: 16:00

Brak zdjęcia Boom

Tomorrowland Festival 2011

Nd, 24 lipca 2011
godz: 16:00

Brak zdjęcia Boom

Tomorrowland Festival 2011

Sb, 23 lipca 2011
godz: 16:00

Brak zdjęcia Boom

Tomorrowland Festival 2011

Sb, 23 lipca 2011
godz: 16:00