Marcin Czubala

Marcin Czubala
Minimal Tech House Techno
Kraj:
Polska
Miasto:
Poznań
Wytwórnie:

Co wyroznia Marcina od przeciętnego artysty techno? Częściowo fakt, że jest Polakiem i nie mieszka w Berlinie. Z pewnościż też jego zaplecze i warsztat osadzony w muzyce klasycznej – w przeszłości wziął udział w ponad 300 koncertach i festiwalach.

Jednak przede wszystkim jego własny i orginalny styl. Z jednej strony osadzony w minimal house i techno, z drugiej zaś obudowany charakterystycznymi, zmysłowymi i pełnymi dynamiki aranżacjami i nowatorskimi dźwiękami.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Cofnijmy sie kilkanaście lat – Marcin swoją karierę dj-ską i jako producent rozpoczął w roku 1995. Po 4 latach powołał do życia pierwszy polski label Currently Processing wydający muzykę na winylach i rozpoczął współpracę z zagranicznymi wydawnictwami. Można tu wymienić chociażby Neue Heimat, Morris Audio, czy Lasergun. Do roku 2006 wydał 17 singlii i 1 album.

 

Największy blask w jego karierze przyniosła jednak współpraca z berlińską wytwórnią Mobilee, która rozpoczęła sie równo w styczniu 2007 roku. W bardzo krótkim czasie, zaledwie po 6 miesiacach współpracy, wyszły 2 single – „Super Constellation” oraz „Octopus”. Oba były dużym sukcesem i zaowocowały, kolejnym singlem „I Am You” w styczniu 2008 roku oraz albumem „Chronicles of Never” i zapowiadającym go singlem „Berolina”.

Album „Chronicles of Never” jest z pewnościa najbardziej dojrzałą płytą na koncie Marcina. Swiatlo dzienne ujrzy w pierwszym tygodniu października 2008 roku. Dostepny bedzie w formie CD, 2×12″ winyl oraz w postaci cyfrowej MP3/WAV.

Wiecej informacji :

http://www.myspace.com/marcinczubala
http://www.mobilee-records.de

DJ Chart | Marcin Czubala | 08.2013

Artysta Tytuł Wytwórnia
1 Joey Beltram Energy Flash (Original Mix) R&S Records
2 Supernova Supernova Lapsus Music
3 Arto Mwambe Ombala Mbembo (Original Mix) Permanent Vacation
4 Blake Baxter Energizer (Energized Mix) Tresor
5 Serge, Alden Tyrell Pump-O-Matic (Original Mix) Clone Jack For Daze Serie
6 Jem Cooke, Sweatshop Boys Wide World feat. Jem Cooke (Mosca Ghetto Remix) Leftroom
7 DJ Slugo Freaky Ride (Original Mix) Dance Mania
8 Abe Duque Disco Lights (Original Mix) Abe Duque Records
9 Selvy Keep It Comin' (Original Mix) Your Mama's Friend
10 Scottie Deep About You (Drama Mix) Brooklyn South
Imprezy blisko Ciebie w Tango App →