Mad Max

Mad Max
Techno
Kraj:
Niemcy
Miasto:
Berlin

Mad Max oficjalnie swoją przygodę z dj’ka zaczał 8 lutego 1983 roku, jako rezydent niemieckiego klubu 370 w Pforzheim. Grał wtedy w różnych stylach, m.in. : Funk, Jazz, Rock, Reggae, New Wave, Punk, Electro, Soul, House.

 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Lato 1985-1987 spędził na Ibizie gdzie mieszał swoje dzwięki z uderzeniami perkusji, co miało znaczący wpływ na jego, nawet dzisiejsze, produkcje. W marcu 1988 roku przeprowadził się do Barcelony, gdzie został rezydentem w Fibra Optica, a w czerwcu 1988 roku zagrał dla 8000 osób w klubie Atlantic w Sitges. Na jesień wrócił na południe Niemiec, gdzie zaczał rezydować w klubie Sigmaringen, i tak aż do 1991. Wkrótce potem wyznaczył sobie misję, wrócił do rodzimego Pforzheim i zaopiekował się klubem Opera.

 

Tam, organizował imprezy z tak wybitnymi dj’ami jak: Sven Vaeth, Paul van Dyk, czy Gloria Gaynor (live!). W 1993 przeniusł się do Leipzig, gdzie zaczął bookować  i promować imprezy dla nowootwartego tam klubu Opera. W lutym 1994 został koproducentem Techno Music Show – „Stunde Null” (Zero Hour) z Raik E. w Saksońskim radiu NRJ, gdzie wspólnie stworzyli ponad 200 transmisji Live do grudnia 1997 roku z takimi wykonawcami jak: Laurent Garnier, Sven Vaeth, Dr. Motte, Luke Slater, Robert Hood i wieloma innymi.

 

W 1995 zaczął również swoją rezydenturę w kultowym już berlińskim klubie Tresor. A od 1998 zaczął nagrywać dla Tresor rec, dla której to wytwórni wydaje do dziś. W ciągu swojej dwudziestoletniej dj’jskiej kariery MAD MAX zagrał przeszło 2300 razy 🙂
Wśród swoich projektów ma live show: Recyver Dogs (ze Steve B.)  A jego własne produkcje pojawiają się na łamach takich wytwórni jak: Acacia/Detroit, Definite/Canada, Gold Plate/Berlin and Ungleich/Berlin.

DJ Chart | Mad Max | 09.2008

Artysta Tytuł Wytwórnia
1 Martin Landsky Let Me Dance (Sebo K Remix)
2 Recyver Dogs Bud (DJ Rush Funk Remix) Catzilla
3 Cristian Vogel DRX Crush Tresor
4 X-102 Titan EP Tresor
5 Obi I Am What I Am (Recyver Dogs Remix) Killaz
6 Spaze DJs On The Rack Boa
7 Marco Remus Butan EP Nerven
8 Yapacc Nice (Object Object Remix) Neuton Music
9 Rush & Alex Kvitta Deeper Underground KD
10 Mad Max Batteryroom CDR
Imprezy blisko Ciebie w Tango App →