Luke Fair

Luke Fair
House Tech House
Kraj:
Kanada
Miasto:
Toronto

Luke Fair stoi na czele rozwijającej się kanadyjskiej sceny klubowej. Wyznaczony przez Danny’ego Howellsa i Deep Dishów na „bohatera przyszłości” . W 2005 roku został sklasyfikowany na 84 miejscu prestiżowego rankingu Top 100 „Dj Maga”.

Luke oferuje klubowiczom swoje spojrzenie na eklektyczny house pełen funku i technicznych brzmień. A robi to co weekend w najważniejszych klubach całego świata. Jego sety zawierają wszystko od groovy house’u i techno po funky progressive i electro. Przez nieustanne edytowanie utworów, starania Luke’a, by jego sety odróżniały się od innych są ewidentne. Swoje brzmienie prezentował na całym świecie, będąc headlinerem m.in. w takich klubach jak: Pacha (Buenos Aires), Bedrock (Londyn), Red Light (Paryż), Space (Miami) i The Womb (Tokyo), Soda (Athens), Colloseum (Macedonia), Zouk (Singapur), House Masters (Sao Paolo).

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

W ciągu ostatnich kilku lat, Luke skupił na sobie uwagę dzięki niezwykle różnorodnym dokonaniom studyjnym. Od dubbed-out house’u po melodyjny progressive, jego utwory grane były przez całe spektrum didżejów dance ze wszystkich muzycznych krańców. Wszyscy od Sashy, przez Davida Moralesa, po Plump DJs umieszczają produkcje Luke’a w swoich setach. Dokonań Faira mogliśmy również często posłuchać w audycjach Essential Selection, Peta’a Tonga.

Jego niesamowity talent w reedytowaniu i miksowaniu kawałków przywołujący dźwięki eklektycznego tech-house, znane klubowiczom na całym świecie, szybko został zauważony. Z wytwórnią Bedrock wydał trzecią płytę z rewelacyjnej serii Orginal Series. Po OS_01 autorstwa Desyna Masiello i OS_02 Jonathana Lisle pokazujących unikalny styl i technikę artystów, przyszedł czas na młodego Kanadyjczyka. Jest również autorem świetnie przyjętej kompilacji dla EQ/ Stomp – Balance 011.

DJ Chart | Luke Fair | 01.2009

Artysta Tytuł Wytwórnia
1 Jake Island Real Love (Rocco Dub)
2 Jirgeson and Zarate Huckleberry Chin (Luke Fair remix) Thug Records
3 Organic Minds Green Light Deep Nota
4 Lovebirds Tuesday Teardrop
5 Claude Monnet, Rocco Les Celestins SSOH
6 Silicone Soul The Pulse (Mlle Caro and Franck Garcia remix) Soma Recordings
7 Shirazi Morning Drive (Vince Watson remix) TEAM Records
8 Spencer Parker The Improvised Minotaur
9 Timewriter Siamese Hearts (Roberto Rodriguez remix) Plastic City
10 Hiroshobi Watanabe, Rennie Foster The War Of Art (Kaito Mix) Dirty Works
Imprezy blisko Ciebie w Tango App →