Luke Dzierzek

Luke Dzierzek
Electronic House Techno
Kraj:
Wielka Brytania
Miasto:
Londyn

Luke’a Dzierzeka poznać można po charakterystycznych dla siebie mocnych baseline’ami i twardymi dźwiękami elektro, Dzierzek bezczelnie i bez kompleksów wdarł się do czołówki DJów i producentów muzyki elektronicznej. Fakt, że Dzierzekiem zachwycili się James Zabiela i Sascha jest niezbitym dowodem na wielkość tego artysty.

Dzierzek uważany jest za wybitny talent, który realizuje swój potencjał w 100%. Niewiele spośród innych wschodzących gwiazd muzyki klubowej dorównuje Dzierzekowi kreatywnością w produkcjach i w setach DJskich. Co więcej, niewiele uznanych gwiazd przebija tymi umiejętnościami młodego Anglika z Polskimi korzeniami.

Produkcje Luke’ Dzierzeka od początku cieszyły się wielkim uznaniem ekspertów, kolegów po fachu i przede wszystkim publiczności! Swoimi utworami „One Day” oraz „Echo” Luke Dzierzek „otworzył uszy” publiczności na nowe doznania, doprowadzając klubowiczów do euforii o mistycznym zabarwieniu. Utwory te zajmowały czołowe miejsca na listach i robiły furorę w słynnej audycji „Essential Selection”, którą prowadzi Pete Tong. Dodatkowo „Echo” zostało umieszczone przez Dave’a Seamana na jego kompilacji „Reneissance”. Prawdziwym hitem jednak okazał się utwór pod tytułem „Timeless”, który przez 4 tygodnie zajmował miejsce numer 1 na liście DJ Downloads Top 10. Po podsumowaniu roku 2005 okazało się, że „Timeless” był drugim najczęściej kupowanym utworem przez DJów z całego świata, na DJ Downloads Top 10.

W 2006 Luke zaserwował światu kolejne mocne uderzenie. Po ukończeniu remixu dla UNKLE zremisował King Unique oraz Minilogue. Najważniejsze było jednak wydanie przez niego EP’ki „Random&Wrongers”, która w pełni oddaje geniusz Dzierzeka. Utwór ten również został umieszczony przez Dave’a Seamana na kompilacji „reneissance” i obecnie podbija parkiety na całym świecie.

Luke regularnie występuje na imprezach ClubClass w Ministry of Sound, na których gra ramie w ramie z takimi artystami jak Sander Kleinenberg, James Zabiela czy Nic Fanciulli. Dzierzek uświetnia swoją grą również takie imprezy jak Bedrock w Turnmills czy Reneissance w The Cross.

DJ Chart | Luke Dzierzek | 01.2009

Artysta Tytuł Wytwórnia
1 James Zabiela Perserverance (Luke Dzierzek Remix)
2 Joey Beltram The Scorpian (Dzierzek Edit) Drumcode
3 MiniCoolBoyz Agnano Ist Vol (Miniminds remix) CDR
4 Luke Dzierzek Crispy Fling Recordings
5 Miniminds Organized Kaos Fling Recordings
6 Ada Fourty Winks (Luke Dzierzek Edit & Remix) CDR
7 Pig & Dan Organix
8 Max Cooper Harmonisch Serie
9 Simuck Saturn CDR
10 Luke Dzierzek Indulge Silver Planet