Logistics

Logistics
Drum n Bass
Kraj:
Wielka Brytania
Wytwórnie:

Matthew Gresham znany powszechnie jako Logistics, pochodzi z środkowo-wschodniej Anglii z Cambridge. Jest młodszym bratem Nu:Tone’a, który jest bez wątpienia również ikoną Hospital’a.

 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Matthew, gdy dołączył do Hospital Records miał 22 lata i do tej pory jest najmłodszym reprezentantem tego labelu – mimo młodego wieku – aktualnie 25 lat, Logistics jest już powszechnie znanym twórcą liquidowym na całym globie.

 

Logistics grał już właściwie na całym świecie, od Stanów Zjednoczonych przez Południową Amerykę, R.P.A , Azje po kraj kangurów – Australie .

 

Dla fanów wytwórni Hospital, Matthew jest postacią kultową. Jego klasyki tj. Together, Inside My Soul, czy The Trip zna cały drum and bass’owy świat. Logistics ma w swoim mieście doborowe towarzystwo z klimatu. Mianowicie poza jego bratem Nu:Tone’m istnieje tam również duet Commix z, którym bracia Gresham wydali na Hospital Records kultowe 2 częsci już EP – Future Sound Of Cambridge vol. 1 & 2 (Na dniach wychodzi 3-cia częśd z kosmicznym tune’em Logistics – Cosmonaut! Tym razem będzie to 3-płytowe wydanie).

 

Logistics poza tym, że jest absolutną czołówką producencką, jest również znakomitym DJ-em; jego sety są zawsze niezwykle różnorodne, każdy Fan D+B znajdzie zawsze coś dla siebie podczas show Logistics’a.

DJ Chart | Logistics | 11.2010

Artysta Tytuł Wytwórnia
1 Unicorn Kid Wild Life (Nu:Tone Remix)
2 Logistics Together
3 Furlonge Feat Katie Alley This Love Viper Recordings
4 Sigma Stronger Breakbeat Kaos
5 BCee & S.P.Y. Is Anybody Out There? Spearhead Records
6 Logistics The Trip
7 The Prototypes Cascade Infrared Records
8 New Zealand Shapeshifter Lifetime (Logistics Remix)
9 Fracture & Neptune The Limit Astrophonica
10 Fred V Catch You Cue
Imprezy blisko Ciebie w Tango App →