Lando Kal

Lando Kal
Garage House Techno
Kraj:
Niemcy
Wytwórnie:

Lando Kal jest połową kolektywu producenckiego Lazor Sword. Ma na koncie świetnie przyjęte nagrania wydane w takich wytwórniach jak Hotflush Records czy (jako pierwszy artysta) w Numbers. Jego własna przygoda z produkcją zaczęła się ponad 8 lat temu, gdy to tworzył bardziej samplowane utwory insipirowany dziwakami z amerykańskiego wybrzeża, niezależnymi sklepami muzycznymi (w których sam zresztą pracował), dopiero potem doszedł do tworzenia muzyki elektronicznej.

Jego muzyka to wyjątkowy twór róznych odmian elektroniki w której głównym motywem jest eksperymentowanie ze wszystkimi odmianami house’u. Dodając do tego jego obsesję na punkcie R’n’B lat dziewięćdziesiątych, detroit techno, garage, czy nawet inspiracje współczesnymi producentami hiphopowymi otrzymujemy mieszankę wybuchową.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Pulsujący bas – wszechobecny w jego setach – pozwolił mu gościć w całej Europie, a także w San Francisco i wielu klubach Nowego Jorku, gdzie grał jako rezydent m.in. z Machinedrum, Praveen czy Falty DL. Niedawne przenosiny do Berlina były tak naprawdę uosobieniem jego niepowtarzalnego stylu. Emocjonalnego, uduchowionego, wychodzącego poza stereotypowe myślenie o elektronice, ale co najważniejsze stylu, który nigdy nie stracił umiejętności podnoszenia ludzi do tańca w każdym klubie w którym Lando się pojawia.

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →