Kozber

Kozber
Deep house House Minimal Tech House
Kraj:
Wielka Brytania
Miasto:
Londyn
Wytwórnie:

Dj i producent pochodzący z Bydgoszczy, obecnie mieszka w Londynie. Jego miłośc do muzyki narodziła się w młodym wieku , kiedy uczył się grac na wiolonczeli i pianinie. Dorastając pokochał muzykę elektroniczną i w 1997 roku rozpoczął swoją karierę dj’ską. Podczas studiów przeprowadził się do Poznania , gdzie zaczął regularnie grywac w takich klubach jak Eskulap czy Zez Club. Następnie Kozber przeniósł się do Krakowa i objął rezydenturę w Ministerstwie i Roentgenie.

W 2006 roku wyjechał do Londynu i zaczął grać w Cafe1001 (Brick Lane).Od razu został przyjęty do Brickbeat collectiv ,z którym w 2008 roku zagrał na Snowbombing Festival (Austria) ,oraz regularnie występował na całym wschodnim Londynie.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Kozber produkując własną muzykę szuka inspiracji w takich gatunkach jak minimal techno, breakbeat , jazz , a nawet hip hop. Latem 2009 roku wydaje kawałek „Majeranek” (Archipel Records) , współpracuje z wytwórnią Sustain Release. Jego Ep „Mary Mary” jest wydany we wrześniu 2010 r. w Unomi Records.

Od czerwca 2007 organizuje swoje imprezy pod nazwą „Siriusonic” w różnych miejscach, głównie w magazynach na całym wschodnim Londynie, Cafe1001 i
w Polsce.

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →