Kate Sun

Kate Sun
Deep house Minimal House Tech House Techno
Rok urodzenia:
1982
Kraj:
Polska
Miasto:
Łódź

Technomaniaczka i fascynatka „clubbingu”. Miała kilkanaście lat, gdy zorientowała się, że bardziej niż parkiet interesuje ją podest dj’a. W 2004 roku debiutowała w łódzkim klubie Bagdad Caffe, niecały rok po tym jak kupiła swoje pierwsze gramofony. Zaczynała od stylu progressive. Wówczas organizowała tematyczne imprezy w klubie Luka promujące ten gatunek muzyki na łódzkiej scenie klubowej.

Współtworzyła kolektyw Casa del Sol, z którym aranżowała cykliczne imprezy „Dźwięki Świata”, „Ritmo Sensual”, „Bassexuality”, „Importacion”. Do współpracy zaczęła zapraszać artystów z zagranicy, m. in. Nicola Gala i Dominica Plaza.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

W Music Barze w Łodzi jako jedna z pierwszych tworzyła łódzką scenę progressywną. W 2006 roku zaangażowała się w cykl imprez „Ladys Night” mających na celu rozpowszechnianie kobiet na polskiej scenie klubowej. Wtedy jej styl ewoluował, z gatunku progressive na brzmienia bardziej undergroundowe: tech – house, minimal, deep. Skrzydła w tym kierunku rozwinęła pracując w łódzkim klubie Soda. Na cykliczne imprezy „Minimalove” i „Wild Women” zapraszała dj’ ów z całej Europy.

W 2008 roku rozpoczęła współpracę z łódzkim klubem Oiom, gdzie dołączyła do grupy Skylarkrecords. W Oiomie, a także w poznańskim klubie Eskulap uczestniczy w projekcie imprez o nazwie „Technical girls”.

Prywatnie Kate Sun uwielbia podróżować po mieście rowerem, nałogowo kupuje kolorowe gadżety i fascynuje się stylem ubierania berlińskiej ulicy. Marzy o tym, aby kiedyś zamieszkać w Amsterdamie.

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →