Kasra

Kasra
Drum n Bass Dubstep
Kraj:
Wielka Brytania

Kasra jest integralną częścią i znaczącą postacią brytyjskiej sceny niezależnej. Jest założycielem labelu Critical. W ostatnich pięciu latach wytwórnia zyskała niepowtarzalną tożsamość, szanowaną na całym świecie i pozostawiła niezaprzeczalny ślad na scenie. Zaczynając w czasach gdy labele pojawiały się i znikały w przeciągu trzech miesięcy, Kasra włożył serce i duszę w Critical i wytwórnia utrzymała się na rynku.

 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

W 2005 roku Kasra zadebiutował jako producent. W kooperacji z D.Kayem nagrał „Babylon”, który stał się popularny wśród wielu DJ’ów (włącznie z Fabio Radio 1), a także wytwórni, które licytowały się o wydanie tego kawałka pod swoimi szyldem. Kolejne współprace takie jak „Outer Limits” z Cyantific’iem i „Spider” – znów z D.Kayem – były równie udane. Najnowsza produkcja Kasry „Warrior” z Lomaxem ukaże się na EP’ce „Critical Sound Vol 1 EP” we wrześniu.

 

Wraz ze wzrostem popularności wytwórni, Kasra zaczął grywać na imprezach w całej Europie – od Berlina po Brukselę, od Zurychu po Zagrzeb. Był gwiazdą wielu wydarzeń, na całym świecie, między innymi Bon Bon w Szanghaju i Flex w Wiedniu. Własny cykl imprez Critical, a także promująca drugi album „All Sounds Electric” trasa w październiku 2008 pokazują, że ta część działalności wytwórni także rośnie w siłę, a szef wytwórni (Kasra) wykorzystuje swoje zróżnicowane sety do prezentacji artystów obecnie związanych z Critical, a także własnych umiejętności DJ’skich.

 

Bezkompromisowe podejście Kasry do tego co wydaje dało mu uwielbienie drumandbassowego świata prasowego, ważnych postaci i fanów. Mimo, że jest on już  właściwie gotowy do zajęcia zasłużonego miejsca w podręcznikach do historii drumandbassu, w tym roku nie zamierza zwalniać ani rozcieńczać czystego brzmienia, które jest znakiem rozpoznawczym wytwórni Critical.

DJ Chart | Kasra | 05.2011

Artysta Tytuł Wytwórnia
1 S.P.Y & Kasra Surface Critical Music
2 Vicious Circle & Jubei Deliberat Critical Presents : Modulations
3 DJ Fresh The Gatekeeper Ram
4 Mark System Love Dub Digital Soundboy Recordings
5 DJ Hazard Proteus Playaz Recordings
6 Icicle Nausea Shogun Audio
7 Marcus Intalex Hot Hands Soul:R
8 Noisia & Phace Floating Zero Invisible
9 Rockwell Aria Critical Music
10 Spinline Short Cut SGN:LTD
Imprezy blisko Ciebie w Tango App →