John Jones

John Jones
House
Kraj:
Wielka Brytania

Można śmiało stwierdzić, że zabranie się granie przyszło Johnowi Jonesowi  wyjątkowo naturalnie. Po 3 latach maniakalnego kolekcjonowania wysokojakościowych płyt house’owych, w wieku 15 lat zabrał się za opanowywanie decków i miksowania swojej obszernej już kolekcji.

 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Początkowo mocno zainspirowany muzyką Masters at Work, MK, Davida Moralesa, Ericka Morillo, Rogera Sancheza i Mood II Swing, kilka lat później – a dokładniej w 2001 roku – Jonesowi natrafiła się okazja dołączenia do światowej sławy ekipy Hed Kandi jako DJ-rezydent. I tak już do dziś zostało.

 

Dotychczas, pod sztandarem HK miał przyjemności grać swoją wysokooktanową, house’ową mieszankę wybuchową w najlepszych klubach na świecie,  w takich miastach, jak Nowy Jork, Sydney, Christchurch, San Francisco, Bogota, Miami, Reykjavik, Moskwa, Majorca, Glasgow, Dublin, Barcelonie, oraz oczywiście na Ibizie. Ze strony produkcyjnej najbardziej znany jest jako połowa duetu Beaver & Jones, którego tworzy razem z zasłużonym na wielu frontach Dylanem Rhymesem. Do tej pory ich wspólne produkcje ukazały się m.in na takich labelach, jak Lot49 I Peppermint Jam, oraz na licznych edycjach jednej z najlepiej sprzedających się serii kompilacji Hed Kandi, “Twisted Disco”.

Fotogalerie z udziałem John Jones

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →