Joe Syntax

Joe Syntax
Drum n Bass
Kraj:
Wielka Brytania
Wytwórnie:

Ogromny talent oraz najnowszy nabytek Hospital / Med School Music – Joe Syntax. To 24 letni drum & bassowy DJ oraz producent. Urodził się w Norwich, obecnie rezyduje w południowym Londynie. Muzyka jaką tworzy Joe Syntax to przede wszystkim mieszanka eksperymentalnych dźwięków połączonych z charakterystrycznym parkietowym brzmieniem. Swoją przygodę z produkcją rozpoczął w 2007 roku od tego momentu jego utwory szybko zostały sygnowane przez wytwórnie takie jak słynny Hospital Records, Med School, Allsorts, Blu Saphir czy Grid Recordings. W tym samym momencie zyskał ogromny szacunek u postaci takich jak Fabio, Hype czy London Electricity, którzy regularnie grają jego utwory.

Jako DJ – Joe Syntax jest znany z kreatywności oraz prezentowania w setach przede wszystkim swoich utworów oraz muzyki, która pojawi się na rynku dopiero za jakiś czas. Ma za sobą bardzo wysoko ocenione występy w Fabric (Styczeń 2011) oraz Brixton Academy (Marzec 2011), które otworzyły mu drogę do wielu nadchodzących zagrannicznych występów.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Według prasy brytyjskiej (K MAG) – Joe Syntax znajduje się w TOP 10 producentów, których warto śledzić w roku 2011. Jego nadchodzące wydawnictwa takie jak singiel sygnowany przez Med School – „Signal Drop / Sightlines feat. Jono McCleery” sprawiają, że jego przyszłość klaruje się w bardzo jasnych kolorach.

Fotogalerie z udziałem Joe Syntax

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →