Jerry Ropero

Jerry Ropero
Electrohouse House
Kraj:
Niemcy
Miasto:
Hamburg

Jerry Ropero zaczynał karierę 10 lat temu w Belgii jako członek N.B.G. (Natural Born Grooves), tworząc hity “Groovebird” i “Forerunner”. Wspólnie remiksowali takie gwiazdy jak: Chicane, Sash, 2 Unlimited, czy Danzel.

5 lat temu w Hamburgu rozpoczął wraz z wokalistką Terri B znaną z projektów 2 Eivissa, i Future Breeze przebojowy project Avantarge. Z utworem „Get Down” dotarli na 12 pozycje amerykańskiej listy przebojów Billboard, a na listach przebojów we Włoszech i Kanadzie utrzymali się na pierwszej pozycji przez 5 tygodni! Przy tym projekcie współpracowali z producentami ‘Modern Talking’ i ‘Fun Factory’.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

W 2003 roku Jerry Ropero nawiązał współpracę z djem Denis The Menace. Ich produkcje znalazły się na takich wytwórniach jak: hiszpańska Vendetta Spain, francuska Royal Flush, szwedzka Nero, angielskie C2, DATA (Ministry Of Sound)

Ich najbardziej znana produkcja wydana pod pseudonimem Sabor feat Jaqueline „Coraco” podbilła listy przebojów na całym świecie, trafiając nawet na playlisty polskich stacji radiowych. Jerry Ropero jest także ceniony za jego remiksy dla np. Eric Prydz, Kid Creme, Axwell, Robbie Rivera i innych, ostatnio współpracował także z DJ Pippi nad wspólnym projektem „Paiaxo”. Jako Dj Jerry Ropero występował w najlepszych klubach na całym świecie od „Space” na Ibizie po „Gallery” w Sao Paolo.

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →