Headman

Headman
Electro Pop Rock
Kraj:
Szwajcaria
Miasto:
Zurych
Wytwórnie:

HEADMAN to osoba o wielu twarzach. Jest on zarazem muzykiem – producentem (realizującym swoje pomysły jako Headman i Manhead), didżejem oraz szefem wytwórni Relish Records, którą prowadzi od ponad siedmiu lat. Ostatnimi czasy Robi dał się poznać jako osoba, dla której nie liczą się nagrania oparte na sztywno opartej stylistyce. Miesza on electro z rockiem, a disco z punkiem.

Pojawienie się pierwszego albumu Insinny „It Rough” w 2001 roku (podpisując się pseudonimem Headman) zbiegło się z rozpowszechnieniem się sceny dance punk tworząc ją razem z takimi projektami jak: Death From Above czy Playgroup. Kolejny longplay pojawił się pięć lat później.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Krążek „On” nie powstałby bez wokalnego wsparcia ze strony: Stephena Dawaele z 2 Many DJs, Matta Safera z rockowego, nowojorskiego zespołu The Rapture a także Tary Narayanan i Antona Spivaca. Drugi album Headmana okazał się mocnym krokiem Robi’ego w stronę indie rocka. Do najbardziej znanych nagrań Insinna należą: „On And On” i „Moisture” (jako Headman) oraz „Birth, School, Work, Death” (jako Manhead).

DJ Chart | Headman | 05.2010

Artysta Tytuł Wytwórnia
1 Headman Private Show (Tape To Tape remix I)
2 Hannulelauri Super Monkey Seahorse & Castle
3 Telonius Hit Me (Bottin Remix) Gomma Dance Tracks
4 Shit Robot I Got A Feeling
5 The C90s 10:01 (Villa Remix)
6 Tape to Tape The Devil Made Me Do It.. I
7 In Flagranti Ex Ex Ex (Headman Dub) Codek
8 Andrew Weatherall Selective Walking Rotters Golf Club
9 Tensnake Coma Cat
10 Friendly Fires vs Holy Ghost Hold On (Instrumental)
Imprezy blisko Ciebie w Tango App →