Hanna Bernard

Hanna Bernard
Deep house Minimal Tech House Techno
Kraj:
Polska
Miasto:
Warszawa

Simon – jak nazywają go znajomi – to młody, utalentowany DJ i promotor. Ma  25 lat, a jego lista osiągnięć muzycznych jest już bardzo duża. Przyjął pseudonim artystyczny Hanna Bernard na cześć swoich rodziców.

Gdy miał 19 lat trafił do bydgoskiego klubu Sonobar i tam rozpoczął swoją przygodę z muzyką, która od zawsze była jego wielką pasją. Dzięki występom w Sonobarze, który w tamtym okresie aspirował do miana najlepszego klubu w Polsce, zdobył doświadczenie i został zauważony przez najlepszych didżejów z kraju.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

 

W 2005 r. przeniósł się do Warszawy. 3-miesięczna rezydentura na warszawskiej plaży „The Beach Bols” otworzyła mu drzwi do pracy  w jednym z najbardziej uznanych klubów w kraju – Piekarni. Przez niecałe 2 lata pełnił w nim funkcję  managera artystycznego oraz rezydenta. To właśnie w „Pieksie” wyrobił sobie markę i dobrą opinię. Do dziś zresztą uważany jest za ojca „drugiej Piekarni”.

W latach 2007-2009 był managerem artystycznym oraz rezydentem jednego z najlepszych klubów w Polsce – warszawskiego Vinyla.

W tej chwili prowadzi własną firmę: Agencję Eventowo-Artystyczną „4 People”. Pod jej szyldem organizuje wiele wydarzeń w Polsce, wspomaga wiedzą wiele klubów i instytucji.

Szymon za dekami czuje się doskonale, styl grania oraz jego kontakt z publicznością tworzą zawsze niesamowitą atmosferę w klubie. Jego sety charakteryzują się łączeniem różnych stylów muzycznych, począwszy od chillout, przez deep, aż po tech – house, techno i minimal.

Nie przywiązuje się do żadnej wytwórni ani artysty. Jedynym wyjątkiem jest islandzka wokalistka: Bjork, która jest jego muzyczną miłością i inspiracją.

Jego dzieckiem jest bardzo znany i mocno rozpoznawalny cykl imprezowy: vinyLOVE.

Od 3 lat jest współtwórcą i producentem imprez oraz warsztatów dj’skich spod znaku Alternative Dance. Jest również członkiem grupy dj’skiej: Polish the Dancefloor (londyński projekt, promujący polskich artystów w tamtejszych klubach)

Grał m.in. z takimi gwiazdami jak: Robert Babicz, Guy Gerber, Steve Lawler, Seb Fontaine, Chus & Ceballos, Luke Fair, Steve Porter, Martijn Ten Velden, Silicone Soul, Tom Novy, Bad Boy Bill, Paul Harris, Tocadisco, ATFC, Miguel Pelittero, , Sharam Jey, Desyn Masiello oraz wielu innych.

Występował na wielu eventach zewnętrznych znanych i uznanych marek, a także na festiwalach: Audioriver w Płocku, Outdoor Clubbing Experience w Bydgoszczy i Coke Live Music Festiwal w Krakowie.

W roku 2007 rozpoczął przygodę z graniem za granicą: w styczniu zagrał w klubie Likwid w Bahrainie. W lutym odwiedził Monachium. W marcu zagrał również w klubie Fluid w Londynie.

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →