Guiddo

Guiddo
Electronic Minimal Nu Jazz Techno
Kraj:
Polska
Miasto:
Warszawa

Guiddo – Dj, producent, multiinstrumentalista, kolekcjoner nagrań. Swoje pierwsze dj’skie doświadczenia zdobywał w warszawskich klubach offowych (m.in.: Pruderia). Bardzo szybko trafił do jednego z najbardziej prestiżowych kiedyś polskich klubów – Piekarni, gdzie grywał na wybranych imprezach do końca jej istnienia.

Od tamtej pory miał okazje zaprezentować swoje sety w prawie wszystkich najważniejszych polskich klubach, jak również wielokrotnie w krajach całej Europy. Na swoim koncie ma organizacje niezliczonej ilości imprez z udziałem najlepszych dj’ów i muzyków jazzowych z całego świata. Jest założycielem międzynarodowego kolektywu 'Who needs sleep tonight..?’.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

W 2005 roku podjął współpracę z berlińska sceną techno spod znaku Waschlabor i Tresor. Rok później został oficjalnym członkiem Waschlabor Booking. W latach 2005-2008 prowadził swoją autorską audycję 'input-output-putput’ w Jazz Radiu na 106,8FM w Warszawie, prezentując w każdą sobotę o 23:00 mieszankę nu-jazz/broken beats/electronica.

Guiddo działa także aktywnie jako kompozytor i realizator muzyczny biorąc udział w projektach multimedialnych sztuki współczesnej, tworząc muzykę do filmów krótkometrażowych oraz produkując wlasne utwory. W 2007 wraz z bratem, wybitnym gitarzystą muzyki improwizowanej – Adamem Świtałą, założył własna niezależną wytwornie Putput-rec.

W styczniu 2008 powołał do życia polsko-niemiecką agencję bookingowa LME z siedziba w Berlinie. W 2008 został także członkiem społeczności artystów WEF (wef.pl).

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →