Greg Vickers

Greg Vickers
House Tribal
Kraj:
Wielka Brytania
Miasto:
Manchester

Greg Vickers jest najmłodszym DJem, który zagrał set dla prestiżowej brytyjskiej stacji radiowej BBC Radio 1. Jego 2 – godzinny Essential Mix dla Radio 1 był kwintesencją krótkiej, choć już kilkuletniej kariery didżejskiej.

 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Zaczynał w 1999 r. rok po tym, jak wyjechał do Manchesteru na studia. Znacznie wczesniej jednak, mając 8 lat, spiewał w chórze koscielnym. I choc teraz zapewne woli o tym nie wspominać, to jednak edukacja muzyczna w tym wieku robi swoje i pomaga w dalszej karierze. Na poczatku studiów grał sety na imprezach kolegów z uniwersytetu, jednak po jakims czasie został dostrzeżony i zaczał grac dla Sankeys Soap, jednego z najlepszych klubów w Manchesterze.

Obecnie Vickers jest rezydentem tego klubu (gra podczas piatkowych Tribal Sessions), jest także odpowiedzialny za jego promocję i bookowanie innych muzyków. Położony w opuszczonej przemysłowej dzielnicy klub ma swój niezaprzeczalny urok i przyciaga najwytrwalszych klubowiczów. Sankeys Soap ma także jeden z najlepszych systemów nagłosnieniowych w Wielkiej Brytanii, co skrzętnie wykorzystuje Vickers, grajac swój tribal-tech-funkyhouse. Jego kariera rozwija się wręcz idealnie.

Regularnie gra w londynskim The Gallery, czesto zapraszany jest na imprezy na całym swiecie, grał m.in. w Miami podczas Winter Music Conference. Razem z reszta rezydentów Sankeys Soap jeździ także na tournee po całym swiecie. Greg Vickers jako rozgrzewał publike przed setami takich tuzów, jak m.in. Derrick May, Jeff Mills, Derrick Carter, DJ Sneak i Francois Kevorkian oraz wielu innych. Współpracuje z takimi producentami jak: Nic Fanciulli, James Zabiela czy Paolo Mojo…

DJ Chart | Gregor Tresher | 10.2010

Artysta Tytuł Wytwórnia
1 Petar Dundov Distant Shores Music Man Records
2 We Love Underwater (Johnny D Remix)
3 Gregor Tresher Sidewinder
4 Dorian Chavez Santiago De Chile (Alejandro Vivanco Remix) Limonada
5 Romano Alfieri & Den Ishu It's Been Done
6 Arjuna Schiks Gamelonia Gem Records
7 Benoit & Sergio Midnight People (Technasia Dub 2)
8 Slam Hot Knives (Slam Remix)
9 Shlomi Aber Tap Order
10 Chymera Ghosts
Imprezy blisko Ciebie w Tango App →