Fuck Buttons

Fuck Buttons
Electronic Experimental IDM
Kraj:
Wielka Brytania

Pośród dzisiejszych gwiazd muzyki elektronicznej, trudno znaleźć bardziej wyrazistych wykonawców niż pochodzący z Bristolu duet Fuck Buttons. Kiedy w 2007 r. pojawiły się pierwsze single i nagrania firmowane tą nazwą, Brytyjczycy momentalnie oszaleli na ich punkcie. Nie minęło zbyt wiele czasu, a Fuck Buttons stali się zespołem zapraszanym przez najważniejszych radiowych DJ-ów i goszczącym na najistotniejszych festiwalach na całym świecie.

 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Stworzona przez nich niesamowita mieszanka noise’u, industrialu, połamanych rytmów spod znaku Aphex Twina, postrockowych kompozycji i hardcorowego hałasu okazała się jednym z najlepiej przyjętych zjawisk muzycznych w pierwszej dekadzie nowego tysiąclecia.

 

Dwa opublikowane jak dotąd albumy oraz liczne koncerty w czasie których muzycy wykorzystują najdziwniejsze instrumenty, począwszy od prostych syntezatorów, skończywszy na zabawkach i maszynie do karaoke, bardzo szybko ustaliły pozycję Fuck Buttons, jako tego zespołu, który potrafi przekonać do siebie odbiorców pięknymi melodiami, wokół których powstaje niesamowita ściana dokładnie i precyzyjnie przemyślanego hałasu.

 

Trudno znaleźć dzisiaj drugą kapelę, która nie rezygnując z bezkompromisowych pomysłów dźwiękowych, potrafi jednocześnie zachować przebojowość, zdolną przyciągnąć bardzo zróżnicowaną publikę.

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →