Fresh

Fresh
House Progressive House Tech House
Rok urodzenia:
1973
Kraj:
Polska
Miasto:
Sopot

Zacznijmy od tego, że Fresh jest profesjonalnym didżejem, który dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu za deckami widział większość z tego, co ma do zaoferowania scena klubowa na świecie.

Swoją podróż ku sławie rozpoczął w 1995 roku, kiedy to wrócił ze stolicy Anglii wyposażony w aspiracje i – przede wszystkim – w umiejętność dostrzegania dobrych produkcji. Wszystko dzięki wielu nocom spędzonym w legendarnym Club UK.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Jego ambicje w połączeniu z pędem do technicznej perfekcji pomogły mu w zdobyciu rezydentury w jednym z najlepszych klubów w Polsce, sopockim Sfinksie. Fresh nieprzerwanie podtrzymuje swoją prestiżową pozycję, z czego – przyznajcie – może być dumny. W ciągu swojej sześcioletniej rezydentury występował u boku takich gwiazd, jak Steve Lawler, Hernan Cattaneo, Lee Buridge, Dave Seaman, Sven Vath, Ian Pooley, Christian Smith, Layo & Bushwacka, Freestylers, Dub Pistols i wielu innych.

W 2001 roku został zaproszony na największą imprezę Europy – berlińską Love Parade. Fresh lubi także kosztować tego, co mają do zaoferowania inne europejskie miasta i wziął udział w kilku największych imprezach klubowych w Europie. Co powiecie na rozgrzewający trzytysięczną publiczność set przed występem Carla Coxa? Albo na udział w polskiej edycji Creamfields wraz z takimi gwiazdami, jak Sasha, czy Timo Maas? Mało tego, Fresh zagrał także jako przedstawiciel Polski na Creamfields Opening Party w kolebce festiwalu, klubie Nation w Liverpoolu.

W 2004 roku Fresh rozpoczął ekspansję do północnej części Europy, wędrując na drugą stronę Bałtyku, do Sztokholmu. Przemierzył także większość regionów Europy Centralnej odwiedzając sąsiadujące z Polską kraje: Rumunię, Litwę i oczywiście klubową mekkę Czech, Pragę.

Głód undergroundu w połączeniu z pasją do dobrego disco pomogły Freshowi i jego energetyzującym występom utrzymać się krok przed peletonem. Docenili to także organizatorzy najlepszych klubowych imprez w Europie zapraszając go do dzielenia się z tłumem unikalną mieszanką ciepłej electroniki. To właśnie Fresh potrafi robić najlepiej.

DJ Chart | FunkyFresh | 11.2014

Artysta Tytuł Wytwórnia
1 Wipe The Needle, CT Martin Count On Me (Kikko Esse Deep Mix) Block Soul Records
2 BarBQ Many Days (Martin Dawson Remix) Push Communications
3 Quitefrut, Phil Weeks, Didier Allyne Absoluca (P&D Remix) Bosconi Records
4 Roland Clark Soul Good (Craig Smith & The Revenge Mix ) Soulheaven Records
5 Marc Cotterell, Marck Jamz Takin It Back feat. Marck Jamz (Oscar P Chicago Warehouse Mix) Plastik People Digital
6 Kerri Chandler Fortran (Argy's Detroit Main Room Dub) Deeply Rooted House
7 Phonogenic, Sasse Chi Chi (Wiretappeur Remix) Dieb Audio
8 Few Nolder Clouds (Boso Reversion) BOSO
9 PAUL HAZENDONK, TUNDRA (NL) DE SCHAETSBAEN VAN VLEUTEN (NTFO Remix) Witty Tunes
10 UNDERGROUND SOUND OF LISBON SO GET UP (Danny Tenaglia Remix) TRIBAL
Imprezy blisko Ciebie w Tango App →