Fox

Fox
Kraj:
Polska
Wytwórnie:
Fox to jeden z najbardziej utalentowanych producentów na polskiej scenie elektronicznej i alternatywnej, na stałe współpracujący z Marią Peszek i Kayah. Zadebiutował 10 lat temu z zespołem 15 minut projekt, którego album został fenomenalnie przyjęty przez media i publiczność. W roku 2010 wydał swój pierwszy producencki krążek „Fox Box”, który został genialnie przyjęty przez krytykę.  Już 2 lata minęły od wydania przez Kayax płyty Fox’a – „Fox Box”.
W tym czasie, oprócz produkcją materiału na nowy album, Michał Fox Król zajął się również oprawą muzyczną ostatniego albumu Marii Peszek „Jezus Maria Peszek”, co zostało zauważone i podkreślane w wielu recenzjach albumu, który został okrzyknięty przez większość dziennikarzy najważniejszą polską płytą tego roku.
Drugi producencki album Foxa, zatytułowany po prostu „Fox”, zawiera miejskie brzmienie wielkich metropolii, które nigdy nie zasypiają. Fox razem z zaproszonymi gośćmi przygotował zestaw tanecznych utworów będący świeżym spojrzeniem na muzykę najlepszych parkietów Polski i Europy.
Do wspólnego imprezowania zapraszają także znakomici polscy wokaliści śpiewający w rytm Foxowych beatów – Paulina Przybysz, Tomek Organek z Sofy, Natalia Lubrano, Bunio z Dick4Dick i Marsija z Loco Star. Koncerty FOXa są dawką znakomitej, klubowej, tanecznej energii.
Imprezy blisko Ciebie w Tango App →