Fez

House Tribal
Kraj:
Polska
Miasto:
Warszawa

DJ FEZ gra od 2000 roku. Od tego czasu miał przyjemność miksować w dziesiątkach klubów w całej Polsce. Towarzyszył m.in. takim dj’om jak Pete Haywood, Barry Ashworth, Sisco Broscher, Damian Kane, Luck Slater oraz wielu innym. W jego dorobku artystycznym należy wyróżnić liczne wydarzenia i imprezy poza krajem, w tym performance na pokazach mody dla jednej z polskich projektantek.

Fez tworzy energicznie sety, ale z użyciem wyjątkowo długich i efektownych przejść. Już intuicyjnie dobiera numery w tym samym kluczu i w tej samej tonacji, co doskonale słychać podczas każdego jego występu. Ceni perfekcjonizm w miksowaniu po to, by jeszcze bardziej rozgrzać atmosferę na parkiecie.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Miksuje bardzo zróżnicowanie, niejednokrotnie zaskakuje zmianą muzycznej atmosfery. Stara się, aby nawet na chwilę nie nudzić i nie rozczarować klubowiczów, dlatego jego energetyczną i funkową mieszankę Paryża oraz Holandii przenikają typowo elektryczne i progresywne dźwięki Londynu, głębokie i hipnotyzujące inspiracje Chicago, latynoskie elementy południowej ameryki, a także własne produkcje. Fez nieraz cały kilkugodzinny set opiera na konkretnym nurcie muzyki klubowej.

Jego mixy spotykają się z dość szerokim muzycznym uznaniem i same w sobie są bardzo oryginalne. Może to potwierdzić pewne zainteresowanie mediów (radio, cdmixy zamieszczone w gazetach muzycznych).

Po cyklicznych imprezach w Somie, Undergroundzie, Organzie, Piekarni, Fez został menedżerem artystycznym Sanatorium, w którym to przez cały okres istnienia klubu prezentował ambitne mixy, a także zajmował się promocją wielu młodych djów. W kolejnym okresie życia, Fez trafił do klubu Muza, gdzie od podstaw zaczął pracę nad wykreowaniem silnej marki tego nieznanego wówczas klubu, promując i organizując imprezy przez okres 3 lat.

Obecnie jego sety można usłyszeć w w najlepszych Polskich klubach.

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →