Faze Action

Faze Action
Deep house Disco
Kraj:
Wielka Brytania

Faze Action, grupa mająca na koncie trzy pełnowymiarowe albumy oraz niezliczoną ilość singli, remiksów i autorskich kompilacji, od lat stanowi niedościgniony wzór dla większości przedstawicieli sceny tanecznej. Jej historia rozpoczęła się pod koniec lat ’80 z inicjatywy dwóch braci, Simona i Robina Lee.

 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Pierwszym znaczącym sukcesem Faze Action był utwór ‘In The Trees’. Wydany w 1996 na singlu przez oficynę Nuphonic Records, a rok później również na albumie ‘Plans & Designs’ jest jedną z tych kompozycji, o których mówi się, że odmieniły oblicze sceny klubowej.

 

‘In The Trees’ przełamał wszystkie dotychczasowe bariery, zyskując uznanie nie tylko prasy muzycznej, ale i licznego grona odbiorców. Przez lata sięgali po niego najlepsi światowi dj’e, a wydana w ubiegłym roku dla Juno Records re-edycja zdobyła uznanie nowego pokolenia słuchaczy, po raz kolejny trafiając na szczyty list sprzedaży.

 

Muzyka Faze Action dotarła praktycznie do wszystkich zakątków globu, dzięki  czemu grupa otrzymała propozycje występów na całym świecie. W trakcie trwania kariery Simon i Robin odwiedzili Australię, Stany Zjednoczone, Japonię i Europę, występując zarówno w małych przytulnych klubach, jak i na największych światowych festiwalach, m.in: Creamfields i Homelands.

 

Są na scenie muzycznej osobowości, obok których nie można przejść obojętnie, Simon Lee z całą pewnością się do nich zalicza. Wieczór w sopockim Soho będzie prawdziwą muzyczną ucztą dla wszystkich sympatyków wysmakowanych tanecznych rytmów. Na rozgrzewkę wystąpią: rezydent klubu Sympatique oraz specjalny gość z Londynu.

DJ Chart | Faze Action | 02.2012

Artysta Tytuł Wytwórnia
1 Todd Terje Inspector Norse (Original Mix) Smalltown Supersound (Phonofile)
2 The Shack One & Only (Faze Action Dub Mix) Faze Action Records
3 Andromeda Orchestra Sensitive (Pete Herbert Insensitive Edit) Faze Action Records
4 Roxy Music Love Is The Drug (Todd Terje Disco Dub) Virgin UK
5 Joey Negro, Sessomatto All Over The World (Joey Negro Dub) Z Records
6 Aubrey Angel (Tunnel Boys Remix) Ultra
7 Pete Herbert, Golden Fleece Ivory Waves (Original Mix) SpaceWalker Recordings
8 Cantoma Under The Stars (Ray Mang Remix) Leng Records
9 Parallel Dance Ensemble Shopping Cart (Maxxi Soundsystem Remix) Permanent Vacation
10 Andromeda Orchestra He Is Coming (Faze Action Edit) Faze Action Records
Imprezy blisko Ciebie w Tango App →