Fat!Beaches

Fat!Beaches
Chill out Deep house Electronic House Indie Dance / Nu Disco Instrumental Minimal Techno
Rok urodzenia:
2006
Kraj:
Wielka Brytania
Miasto:
Brighton

Historia Fat!Beaches  rozpoczela się pod koniec roku 2006, kiedy to Arkadiusz Koper i Marcin Golec a.k.a. Subtone, postanowili zalozyc kolektyw o tej wlasnie nazwie. Cała ta historia miała miejsce w Brighton, UK gdzie obaj artyści zaangażowani w życie klubowe miasta, nie mogli odnalezc imprez na których serwowana byłaby muzyka, którą  sami grali.

Załozenie kolektywu zaowocowało serią imprez  Fat!Beaches zarówno w Anglii jak i w Polsce. Do tej pory A.Koper i Subtone zagrali u boku takich postaci jak : Mike Monday, Big Daddy G (Playtime),  Marcin Czubala (Mobilee), Jacek Sienkiewicz (Cocoon), Layo & Bushwacka, Ekkohous (Kickboxer) i SLG (Trapez).

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Organizowali imprezy i grali w klubach i barach takich jak: Ocean Rooms, Zap Club, KooKlub, Koba, OhSo, Volks, Sumo w Brighton, oraz obecnie Aquarium i Gramophone w Londynie.

Przez ten okres  czasu Fat!Beaches wspópracowało z organizacjami takimi jak: Sunday School, Polish The Dancefloor  i Suicide Saloon. W tym roku biorąc udział także w Brighton City Festival oraz Polish Culture Festival w Londynie.

W obrębie zainteresowań muzycznych Fat!Beches można odnalezc wiele odcieni muzycznych ale wszystko to można krótko nazwać fuzją deep & minimal – house & techno, które w połaczeniu z umiejetnosciami kreowania nastroju i doborowej selekcji utworów dają zawsze niezapomniane wrażenia.

Fotogalerie z udziałem Fat!Beaches

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →