Ezzo

Ezzo
Electronic House Progressive House
Kraj:
Polska
Miasto:
Kraków
Wytwórnie:

EZZO – dj, od 2002 roku związany z Krakowem. Od najmłodszych lat wykazywał coś więcej niż tylko zainteresowanie muzyką, z biegiem czasu coraz bardziej rozwijając to zainteresowanie już jako pasję, ucząc się  gry różnego kalibru klawiszach, a w późniejszym czasie zagłębiając się w sztukę mixowania.

Swoją prawdziwą przygodę z muzyką jako dj rozpoczął w połowie 2000 roku, jednak przełomem była dopiero przeprowadzka do Krakowa, która otworzyła mu drzwi do „klubowego świata”. Umiejętności techniczne, oraz charakterystyczne, energetyczne sety spowodowały szybki rozwój wydarzeń. Współpraca z dj’em Ex-Or’em, rezydentem legendarnego już klubu NOBAR oraz współudział przy organizowaniu niektórych nobar’owych imprez dały mu możliwość występów z najlepszymi dj’ami w kraju, a przy okazji dalszy rozwój muzyczny.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Uświadomił też sobie, że definicja muzyki House jest o wiele głębsza od house’u w którym on się obracał! Obecnie grana muzyka to przede wszystkim mieszanka dobrych dźwięków: House/Electronic/Progressive. Nie szufladkuje jednak muzyki i nie odcina się od innych stron house’wego brzmienia – bo jak sam mówi: „skupianie sie tylko na jednym, czy dwóch gatunkach ogranicza”.

Poprzez nieustanne poszukiwania nowych brzmień, stara się by jego sety odróżniały się od innych są w sposób ewidentny.

Występował z większością najlepszych i najpopularniejszych dj’s w kraju – m.in. Peres, Adamus, Angelo Mike, Glasse, Karol XVII, Easy, Allan Withe, Fresh, Cube, jak również z artystami z za granicy: Ian Carey /Defected Rec.USA/, Steve Angello /SizeRec.Sweden/ Vou /DiscoGalaxy Rec.Germany/, Joey Musaphia (Refunkt Rec.UK), Grant Nelson (Swing City Rec. UK) RLP /Rlp Mix. France/, Ben Delay /Sugarland Rec. Germany/, Ozgur Can /Electronic Elements,Sweden/ Sterbinszky aka Sequence II /Academy Rec.Hungary/, Funkagenda /Toolroom Rec,UK/ Paul Farris /Defected Rec. UK/  Shon Sebastian /USA/, Prom /Soulfuric Rec. NL/, Sergio Flores /Defected Rec Austria/, Copyright /Defected Rec. UK/, Martijn Ten Velden /Toolroom Rec. UK).

Był rezydentem krakowskiego Frantic’a. Wraz z rzeszowskimi dj’ami db Cooper’em & Edee J tworzą formację Groove Society, pod której szyldem aktywnie działają zarówno organizując jak i grając imprezy. Jego ostatnie projekty noszą nazwę FEEL THE MIX oraz SAMBOR (pod tą nazwą ukrywa się on sam, oraz producent i dj o pseudonimie Alius). Połączenie sił to przede wszystkim projekt producencki. Światło dzienne ujrzała już produkcja o nazwie  „Polynesian Girl” a w najbliższym czasie to samo czeka remix dla rzeszowskiego duetu Karol XVII & MB Valence.Grywa w wielu klubach w Polsce jednak najczęściej można go usłyszeć w krakowskim klubie Frantic, Rdzy oraz innych klubach z Grodu Kraka.

W 2005 rezydent popularnego The Beach Bar Bols w Dębkach. Jego sety można było usłyszeć na falach Radiostacji oraz polskiego radia BIS. Bez wątpienia EZZO to człowiek z pasją. Wielki znawca i kolekcjoner House’wego bitu. Wydaje ci się, że nigdy nie masz wystarczająco dość. To jest jak narkotyk, potrzebujesz więcej i więcej.

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →