Electric Whispers

Electric Whispers
Breaks Chill out Deep house Drum n Bass Dubstep Electro Electronic House Instrumental Reggae / Dub Tech House Techno Trance
Rok urodzenia:
1979
Kraj:
Polska
Miasto:
Wrocław

Electric Whispers is an experimental music project of Rafał Jedoń – music producer, remixer and live act from Wrocław / Poland

Electric Whispers czyli Rafał Jedoń – wrocławki producent muzyczny i remikser, stylistyczny kameleon mający na swoim koncie szereg udanych produkcji i konkursowych wyróżnień, remiksów dla innych artystów m. in. Mosqitoo, Marek Biliński, Dot Dot i wielu innych. Występował na żywo m. in. przed takimi tuzami elektroniki jak Jan Jelinek aka Farben, czy Robert Henke aka Monolake.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Po kilkuletniej muzycznej przerwie a następnie przygodzie z mocno komercyjnymi klubowymi brzmieniami nareszcie powraca do źródeł odnajdując się na nowo w pierwotnej nastrojowej elektronice, jak sam podkreśla: „Od lat czuję się artystą wielowymiarowym, gatunkowo rozdartym, płynnie balansującym pomiędzy muzycznymi stylami i konwencjami, co stało się wręcz moim przekleństwem zapędzając mnie niejednokrotnie w muzyczną ślepą uliczkę. Nadszedł jednakże czas, by po latach gatunkowych i stylistycznych eksperymentów skupić się na tym co tak naprawdę jest ekspresją mnie i skanalizować umiejętności, pomysły w spójnym autorskim projekcie. I tak oto jesienią 2011 zrodził się pomysł na Electric Whispers.”

Elektryczne Szepty to hipnotyczny, nastrojowy, gatunkowy koktajl post elektroniki inspirowanej ambientem, chill outem, idm, techno, trance, house etc.

http://soundcloud.com/electric-whispers

https://www.facebook.com/ElectricWhispers

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →