Easy Audio

3 334
Easy Audio
Deep house House Techno
Kraj:
Polska
Miasto:
Warszawa
Wytwórnie:

Easy Audio, tak naprawde Kamil na swiecie pojawil się w 1988r. Szeroko pojeta muzyka elektroniczna zarazil się kiedy miał 15 lat, w tym czasie był zafascynowany brzmieniami Kraftwek. Kiedy wybrał się na pierwsza impreze wiedział czego chce w zyciu. Styl, który preferuje to wszelkie odmiany muzyki house, najlepiej czuje się w klimacie deep,disco czy old school.

Wystapił na kilku konkursach dj’skich, m.in: 1 miejsce w klubie M7 Białystok, 1 miejsce w konkursie Massive Sounds 02 we Wrocławiu, 1 miejsce w klubie Qotłownia Stara w Olsztynie, Awans do półfinału Projektu Plaża z pośród 150 uczestników, 9 miejsce w klubie M25 w konkursie „CHECK YOUR SELF”, 2 miejsce w konkursie „Młode Wilki” w klubie Blue.

Jego ulubieni artyści to: Henrik Schwarz, Akufen, Kraftverk, Dixon, Reboot, Guido Schneider i wielu innych. Ulubione labele to: Poker Flat, Trapez, Get Physical Off, 8bit, Oslo.

Kamil jest nałogowym słuchaczem i poszukiwaczem czarnych krążków , a za konsolą czuje się jak ryba w wodzie. Razem z dj’em Dave D tworzy duet nazywajacy się ManualSyntetic, pod tym szyldem pozwalają sobie na wszelkie szaleństwa muzyczne. Od niedawna w raz z agencją Real Muzik organizuje cykliczne imprezy pod nazwą „ELEKTRONICZNA DOBRANOCKA”.

Imprezy na których grałem

Time2Play pres. KOMORA.REC Warszawa

Time2Play pres. KOMORA.REC

Sb, 17 stycznia 2015
godz: 23:00

Redshape Live! Warszawa

Redshape Live!

Pt, 28 września 2012
godz: 22:00

Brak zdjęcia Warszawa

PONTON na PATIO w 1500m2 vol.3

Sb, 18 sierpnia 2012
godz: 21:00