EastWest Rockers

EastWest Rockers
Dub Reggae / Dub
Kraj:
Polska

EastWest Rockers to ekipa, która w przeciągu ostatnich 3 lat podbiła serca miłośników jamajskich brzmień w Polsce. Od legendarnych imprez w Opolu na początku 2004, po występy na największych polskich i zagranicznych festiwalach [Heineken Open’er 2007, Coke Live 2007, Bielawa Reggae Dub Festiwal 2007/2008, Ostróda Reggae 2007/2008, Hip-Hop Kemp 2007/2008, Ethnic Session 2008] EastWestRockers wciąż zbiera najwyższe noty za żywiołowe koncerty łączące jamajski styl i polski klimat. Pomiędzy koncertami, EastWest Rockers okupuje Opole, Wrocław i Kraków.

Pod koniec roku 2006 nakładem Karrot Kommando ukazał się debiutancki album EastWest Rockers 'Ciężkie Czasy’ prezentujący Cheebe, Grizzliego i Ras Lute na podkładach czołowych producentów z Polski i zagranicy. Lista ludzi zaangażowanych w produkcje tej płyty to właściwie EastWest Rockers 'who-is-who’ europejskiego reggae i dancehall – Pionear/Germaican Records i Ill Inspecta, YT i Sativa UK, JuniorBwoy, Big Family, House of Riddim, DJ Feel – X, Miód, Jr.Stress. Płyta odniosła sukces zarówno wśród fanów reggae, jak i ludzi nie związanych dotychczas z tą muzyką i kulturą.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Każdy z EWR aktywnie udziela się w innych projektach – Grizzlee stale koncertuje z Jamalem, ma tez duży wkład w drugą płyte tego składu. Ras Luta pracuje równolegle nad swoją solową płytą (razem z Germaica, producentami m.in. płyty 'Polski Ogień’) i licznymi featuringami, ostatnio m.in. na plycie Mariki. MC Cheeba i Jah Laptop (VJ), oprócz swojej ekipy, należą do Respecta Crew – największych promotorów muzyki ragga jungle w Polsce. Kuba1200 reprezentuje interesy EastWest, dba o brzmienie i selekcje płyt, pracuje też jako dźwiękowiec dla wielu koncertujących składów.

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →