Diskoleptikk

Diskoleptikk
Deep house Electronic House Indie Dance / Nu Disco Tech House Techno
Rok urodzenia:
1984
Kraj:
Polska
Miasto:
Zielona Góra

Pochodzi z Zielonej Góry, na lokalnym podwórku znany jako Kwaśny. Prywatnie miłośnik wszystkiego, co dobre. Założyciel lokalnego portalu clubbing.zgora.pl, promotor i organizator imprez, odpowiedzialny za sprowadzenie do swojego rodzinnego miasta wielu czołowych artystów sceny klubowej z Polski i nie tylko.

Zanim po raz pierwszy pojawił się po drugiej stronie i zaprezentował swoją selekcję, przez kilkanaście lat przetańczył na parkietach niezliczoną ilość godzin. Ten czas wyrobił w nim specyficzną, muzyczną wrażliwość, dzięki której jest w stanie zawsze wybrać coś fajnego. Potrafi rozkręcić każdy parkiet, o każdej godzinie, w każdym miejscu. Nigdy do końca nie wiadomo, czego się po nim spodziewać, jego sety na imprezach to wypadkowa nastroju, reakcji publiczności i chwilowych inspiracji…

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Pomysłodawca i współzałożyciel PLUG & PLAY Bookings, z zamiłowania promotor i dj, z konieczności początkujący grafik 😉 Znienawidzony przez sąsiadów z racji zamiłowania do afterów i częstego pełnienia roli hotelu dla przyjezdnych artystów. Wśród znajomych znany także jako Perfekcyjna Pani Domu 🙂

Nie lubi szufladkować muzyki, ale jeśli trzeba określić jakoś jego styl, to koncentruje się na szeroko rozumianej muzyce house. Gra tylko to co lubi i przy czym sam doskonale się bawi. W swoich setach przemyca niekiedy, mniej lub bardziej znane, kawałki z minionej dekady.

Bywał i grywał w wielu fajnych miejscach, dzielił scenę z takimi artystami, jak: Alan Oldham, FJAAK, Bueno Bros, Chmara Winter, Eltron John, Harrison Chord, Joana, Klaves, Lowhitey, Marcin Krupa, Mic Ostap, Mike P, Motyl, MNSL, Naphta, Patryk Niedziela, Piotr Bejnar, Ptaki, Rebeka, SLG, Tanzlife, We Call It A Sound, Zambon oraz wieloma innymi, których nie sposób tutaj wymienić.

booking: [email protected]

DJ Chart | Diskoleptikk | 12.2014

Artysta Tytuł Wytwórnia
1 Maya Jane Coles Senseless (Matthew Herbert Remix) 2020 Vision
2 FJAAK The Wind (Original Mix) 50 Weapons
3 Trevino Warmer (Original Mix) Birdie
4 Literon Knob Exploration (Original Mix) Clone Basement Series
5 DJ Tennis & Pillow Talk The Outcast (Morgan Geist Mix) Kompakt
6 Cajmere, Russoul It's Alright (Original Mix) Cajual Records
7 Joao Ceser Fittings (Baskerville Remix) Black Nite
8 Aysam L'Echappee (Original Mix) Circus Company
9 Debukas Shake (Original Mix) 2020 Vision
10 Scherbe Specimen (Original Mix) Uncanny Valley
Imprezy blisko Ciebie w Tango App →