Disciple

Disciple
Deep house Funk / R&B House
Kraj:
USA
Miasto:
New York

DJ Disciple

Muzykę i to tą najlepszej jakości ma po prostu w genach. Jego ojciec był przez lata pianistą samego Milesa Davis’a, a brat ­ basista ­ grał w zespole George’a Benson’a. Swoimi setami djskimi, produkcjami i remixami zapracował na opinię wykonawcy eklektycznego ­ z dużym wyczuciem smaku podróżuje przez wszelkie gatunki house od deep, przez funky i disco do cięzszych tribalowych brzmień.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Jego sety to zawsze bardzo soulfull’owe doznanie ­ przeżycie wręcz duchowe. Jego produkcje są bardzo wysoko cenione ­ przez djów, publiczność i krytyków (w 2002 był nawet nominowany do nagrody Grammy) ­ wydawane m. in. w Anglii, Francji, Włoszech, Portugalii i Hiszpanii.

Na klubowej scenie działa od lat 80-tych ­ pierwszą imprezę zagrał w słynnym Studio 54…  Obecnie występuje rocznie kilkadziesiąt razy. Ma na swoim koncie wspaniałe występy i rezydentury w czołowych klubach Anglii (m.in Cream, Miss Monneypennies, Ministry of Sound), Włoch, Niemiec, Izraela (słynny TLV w Tel Avivie) oraz oczywiście ­ Ibizy (Pacha i El Divino). Regularnie występuje w Ameryce Północnej: Red Light w Montrealu, Ruby Skye w San Francisco, Supper Club w Seattle, Paramount w Nowym Meksyku, 1150 w Atlancie, Minc w Dallas, Pink Elephant w Nowym Jorku…

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →