Dirty Vegas

Dirty Vegas
House Pop Progressive House Tech House
Kraj:
Wielka Brytania
Miasto:
Londyn
Wytwórnie:

DIRTY VEGAS Pochodzą z Kent, przedmieść południowego Londynu. To trzech panów: PAUL HARRIS, STEVE SMITH i BEN HARRIS. Każdy ma inną przeszłość, inne muzyczne korzenie, ale połączyła ich pasja do house.

 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Ich sukces zapoczątkował numer 'Days Go By’, który na listach przebojów po raz pierwszy znalazł się już w 2001 roku. Mocna promocja przez klubowego guru, PETE’A TONGA na antenie BBC Radio One zrobiła swoje. Wytwórnia Parlophone nie tylko podpisała z zespołem umowę na wydanie singla, ale także całej płyty.
Kiedy 'Days Go By’ trafiło do reklamówki Mitsubishi zainteresowanie sięgnęło zenitu, a piosenka stała się przebojem po obu stronach Atlantyku.

 

Najwięcej wspólnego ze sceną klubową ma PAUL HARRIS. Urodził się w Blackheath w południowym Londynie. Pierwsze gramofony kupił sobie w wieku lat 16, a już rok później regularnie grywał w The Ministry Of Sound.

 

Zanim skończył 20 lat był już stałym rezydentem w londyńskim klubie The Milk Bar, u legendarnego Nicky Halloway’a, gdzie występowali m.in. PETE TONG, DANNY RAMPLING oraz PAUL OAKENFOLD. Wraz z didżejowaniem coraz więcej czasu spędzał także na tworzeniu własnych numerów, ale nie przestawał odnosić sukcesów jako DJ.

 

Dirty Vegas to nie tylko ekstatyczna klubowa elektronika do tańca. To przede wszystkim rewelacyjnie zaaranżowane piosenki skrywające w sobie wielkie pokłady ładunku komercyjnego i emocjonalnego zarazem.

 

Singel „Days Go By” londyńskiego trio wszedł na stałe do klasyki współczesnej muzyki klubowej, a debiutancka płyta wydana w 2002, na której znalazł się utwór, w samych tylko Stanach Zjednoczonych sprzedała się w rekordowej ilości miliona egzemplarzy.

DJ Chart | Dirty Vegas | 01.2014

Artysta Tytuł Wytwórnia
1 Dirty Vegas Let the Night (Sharam Jey Remix) d:vision
2 The Beatangers What's That Sound (Original Mix) LouLou Records
3 Max Lyazgin The Only One (Original Mix) Nurvous Records
4 Juliet Sikora, Tube & Berger Set It Off (Original Mix) Kittball
5 Sharam Jey, Jon Sine Connections Featuring Frankie Balou (Original Mix) Bunny Tiger
6 Vanilla Ace, Chad Tyson TapA$$ (Mat.Joe Remix) Love Not Money Records
7 Dirty Vegas Let the Night (Betoko Remix) d:vision
8 Elekfantz Diggin' On You (Original Mix) D.O.C.
9 Daniel Fernandes Give You Ride (Original Mix) Chilli Mint Digital
10 Amber Jolene, Nolan Everyday & Everynight (Original Mix) Electronique NU
Imprezy blisko Ciebie w Tango App →