Deev M

Deev M
House
Kraj:
Polska
Miasto:
Warszawa

Deev M to dj wychowany na muzyce lat 80-tych. Lekkość w poruszaniu się między różnymi gatunkami pozwoliła mu wykształcić własny styl – deep-tech-house’owe brzemienia, nie odbiegające od funkowo-vocalowych elementów. Nie obce są mu również klimaty oldschoolowe, funkowe i disco. 2002 rok to początek jego zmagań z płytami. Na warszawskiej scenie zadebiutował w 2006 roku w klubie Piekarnia, będącym kolebką polskiej sceny klubowej. Doświadczenia wyciągnięte z tamtego okresu, rozwinęły w nim to, co najważniejsze – podstawy, dzięki którym doskonalił swoje umiejętności. Tam też rozsmakował się w muzyce elektronicznej, z którą związany jest do dziś. Deev zaspokoi swoimi setami każdego, nawet bardzo wybrednego słuchacza. Poprzez dźwięki doskonale potrafi przejąć władzę nad tłumem i zabrać go w magiczną podróż. O swojej muzyce mówi: „Jeśli chodzi o moje sety, to potrzebuję w nich różnorodności, żeby to co robię było interesujące również dla mnie. Łączenie utworów w różnym stylu to fantastyczny sposób na wyrażanie nastroju, w którym aktualnie się znajduję.”

 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Współzałożyciel kolektywu dj’skiego Different Beats (dbeats.pl) oraz członek zespołu muzycznego houseEssence.

 

Na stałe współpracuje z takimi klubami jak: Piekarnia, Klubokawiarnia, The Nine, Tiffany’s, Apsters, Szpulka Cafe. Gościł w wielu miejscach na mapie Warszawy oraz Polski, m. in.: Platinium, MonoBar, Zoo, El Presidente, Maska, Hybrydy, Sofa Clubistro, Kokoo (Łódź), Czekolada (Lublin, Łódź), Sixty9 (Sopot) …

 

Często jest zapraszany również na eventy, wśród których znalazły się: premiera magazynu „Place for Dance”, premiera Porsche Cayenne, premiera VW Tuareg, otwarcia salonów „Peek & Cloppenburg”, treningi taneczne „Era Nadaje Rytm” oraz wiele innych.

Fotogalerie z udziałem Deev M

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →