Deep.Chock

Electronic
Rok urodzenia:
1985
Kraj:
Polska
Miasto:
Poznań

deep.chock (www.dovidzenia.com), trudno dokładnie określić w którym roku zaczął czynnie uczestniczyć w kulturze klubowej,  ale na pewno było to jego przeznaczeniem.    

Zamiłowanie do muzyki oraz chęć przedstawiania jej za pomocą obrazów, a także całkowita integracja obydwu zjawisk od zawsze były jego ambicją.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Tworzy i prezentuje swoje kreacje na największych evntach  m.in.  GlobalGathering UK (Essential Selection, Godskitchen, Polysexual) 2006, 2007[ rezem z VJ’em Movement Ed Shaw(Angelmusicgroup, NE1CO) oraz VJ’em Anyone aka Oli Sorenson (NE1CO)] ; Audioriver PL 2007,2008 Globalgathering PL (Dj Mag Techno Arena) 2009, 2010; Godskitchen UK, PL; Polysexual, UK; AIR Brmingham UK; ,; Orange Warsaw Festival 2009, Sounds of electricity i Electrocity.

Okazjonalnie występuje w poznańskich klubach, ale jak twierdzi najmilej kojarzy mu się SQ klub, w którym od czasu do czasu staje za konsolą Vj’a. Przez 2 lata współpracował z agencją MSM Events. Swoimi „wizualkami” urozmaicał performance’y największych zagranicznych artystów takich jak: Jeff Mills, Layo & Bushwacka, 2020 Soundsystem, Oliver Huntemann, Dub Taylor aka Tigerskin, Jamie Jones, Loco Dice, Apollo 440, Agoria, Sven Vath, Pete Tong, Nicolas Jaar, Killa Kela i wielu innych, a także koncerty  polskich: Kazik na żywo, Strachy na lachy, Vavamuffin, T Love, Waglewski Fish Emade, Coma, Lipali czy Jelonek.

Jeden z najmłodszych adeptów sztuk VJ’skich w kraju zajmujących się nimi profesjonalnie. Tworzy kombinacje video, grafiki komputerowej  i nieruchomych obrazów, estetycznie i ze smakiem dobranych do muzyki i wystroju wnętrza. Każdy event w jego wydaniu jest wyjątkowy i inny.

Wiedza techniczna zdobyta podczas wykonywania wielu różnych przedsięwzięć u boku dobrego przyjaciela VJ’a Charliego, pozwala mu na  aranżacje i montaż sprzętu, w taki sposób by wyróżnić widowisko od innych. Warto dodać, że stworzony przez niego wraz z Piotrem Wawrowskim (Peter Pain aka Tb Locke) DVJ set ukazał się w 4FunTV w programie, Selector” (Visual Show).

Od 2008 roku owocnie współpracuje z Szymonem Felkelem (www.saymoonstudio.com)- grafikiem, animatorem motion & sound designerem, który jest dla niego inspiracją.

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →