Deepchild

Deepchild
House Minimal Tech House Techno
Kraj:
Niemcy
Wytwórnie:

Deepchild jest Dj’em i producentem poruszającym się w klimatach deep-house/ minimal-tech. Przez dłuższy czas działający w roli prezentera radiowego na łamach stacji FBI 94.5FM w Sydney. Po kilku latach pracy przyszedł czas na światowe tournee z tak wpływowymi osobistościami jak: Richie Hawtin, Green Velvet, Jeff Mills, Sebo K czy Ewan Pearson. Dziś jego wizyty w Berlinie, Detroit, Tokyo, Londonie, Sanfrancisco, Leeds czy Serbii nikogo już nie dziwią.

 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Remixy między innymi dla już legendarnych panów z Booka Shade czy Jimpstera, wydawnictwa dla takich wytwórni jak Trapez i Resopal Schallware jak i mocne dźwięki tech-housowe tylko umocniły pozycje Deepchild’a jako jednego z najpopularniejszych australijskich producentów. Ostatnie supporty m.in. Stacey Pullen, Troy Pierce’a, Justin Martina, Matthias Tanzman’a plasują go na solidnej pozycji, wbrew temu, co piszą cenione magazyny muzyczne. Deepchild dzięki swej ekspansywnej wędrówce umocnił się jako wysoko ceniony producent.

 

O jego klasie może świadczyć fakt, iż odkryta przez Stereo-Heaven (jeden z największych sklepów muzycznych w Essen) Deepchild “No Disgrace”, Future Classic EP okazała się najlepiej sprzedającą się płytą tech housową, kupowaną przez fanów elektroniki jak i dj i hip-hopowych

DJ Chart | Deepchild | 01.2014

Artysta Tytuł Wytwórnia
1 Acharné Doubt Seppüku Records
2 Deepchild Safe Passage Thoughtless Music
3 Egyptrixx Water Night Slugs
4 Ben Sims Love and Hurt (Gary Beck remix) Hardgroove
5 Simian Mobile Disco & Cosmin TRG Sannakji Delicacies
6 Deetron Orange Music Man Records
7 Robert Hood Power To Prophet M-Plant
8 Eight Miles High Loop 02 Running Back
9 Nakoradiomes Rokote
10 Aaron-Carl Crucified (XDB remix) Millions of Moments
Imprezy blisko Ciebie w Tango App →