Deckard

Deckard
Ambient Deep house Electronic Tech House Techno
Kraj:
Polska
Miasto:
Gdynia
Wytwórnie:

Jeżeli mowa o pasji ,to mamy tutaj przykład wręcz modelowy.

Deckard produkcją muzyki zajmuje się ponad 15 lat, z czego od ponad 10-ciu działa regularnie na Polskiej scenie: grając live, organizując eventy („Eelectronica Intelligente”, „S!te Rec. Night”), supportując przy tym dziesiątki zagranicznych artystów, których nie ma sensu wymieniać, bo przecież chodzi tu o muzykę!

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Jeżeli już mowa o muzyce, to od „zawsze” interesowała go głębia, melodia oraz analogowe brzmienie. Nie wzięło się to znikąd, bowiem „wychował się” słuchając tradycyjnej elektroniki (Vangelis, Tangerine Dream, Klaus Schulze, Ashra czy Jean Michel Jarre) oraz  tej „nowej” z początku lat 90-tych.

Jego wieloletnia wędrówka muzyczna zahaczała o takie style jak Happy Hardcore, Experimental, Dub, Minimal, Ambient. Obecnie najpełniej realizuje się w muzyce z okolic Deep House, old skool Techno, Tech-House oraz Ambient. Z racji swej drugiej pasji, jaką jest miłość do sztuki filmowej, działa również jako kompozytor muzyki ilustracyjnej na potrzeby filmu, tv, radia oraz wszelkiej maści artystycznych prowokacji.

Ma za sobą trwającą kilka lat kolaborację z Qadsem,  dzięki której nagrali w 2003 płytę CD –„Delight Chill Session”,wydaną i załączoną w magazynie Aktivist Exclusiv.

W 2001 roku założył kolektyw S!te, który chwilę później przeistoczył się w pierwszy polski netlabel – S!te Records. (www.site-rec.com). Wytwórnia ma na koncie już ponad 20 wydawnictw, w tym również vinylowe.

Jeżeli mowa o vinylu, „True Love” Ep zebrała entuzjastyczne recenzje, zarówno w Polsce jak i zagranicą. W swych case’ach posiadają ją tacy artyści jak m.in. Efdemin czy Keith Worthy.

Jego występy to jeden wielki „spontan”, wynikający z połączenia tak ważnych czynników, jakimi są: miejsce, publika oraz emocje.

Od wielu lat związany jest ze swym „matecznikiem” –sopockim Sfinksem..

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →