Dany Boy

Dany Boy
Deep house Electrohouse House Tribal
Kraj:
Polska
Miasto:
Białystok

Dany Boy urodził się i dorastał w Białymstoku. Pierwsze fascynacje muzyką elektroniczną to rave-owe produkcje pionierów techno m.in. Westbam, Marusha. Z biegiem lat zapatrywania muzyczne ewoluowały w innych kierunkach, od detroit i minimal techno przez trance, jungle po 2step i house.

Od 1997 roku prawie wszystko skupia sie wokół szeroko rozumianej muzyki HOUSE. Rokiem przełomowym był 2002, kiedy to zaczął się bliżej interesować zagadnieniami związanymi z dj-ką. Podpatrywanie techniki grania u ówczesnej czołówki dj-ów odwiedzających białostockie kluby Metro, Huta, Gwint, setki godzin spędzonych na przesłuchiwaniu setów z Radio One i późniejsze samodzielne ćwiczenia na deckach zaowocowały wypracowaniem własnego stylu i podejścia do dj-ingu. Najważniejsze to: TECHNIKA. Za wzór stawia sobie BAD BOY BILLa, CARLa COXa, ERICKa MORILLO.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Bliska współpraca z dj K1 Kriz zaowocowała w 2005 roku pierwszymi samodzielnymi występami przed publiką białostockiego Gwintu i Famy. Obecnie jego sety regularnie rozbrzmiewają  w takich klubach jak: M7, Kontakt, Rejs, Home Bar, Herkulesy. Plany na przyszłość to własne produkcje house-owe.

Sety Danego to energetyczna mieszanka wielu odmian house-u z techniką grania charakteryzująca się maksymalnym wykorzystaniem dostępnego sprzętu, acapelli, licznych cut-ów, scratcz-y, często 3 nośniki używane jednocześnie. W swoim repertuarze posiada począwszy od filter i bangin’ house przez vocal i french, po latin, tribal, electro i deep house.

Ulubione wytwórnie : WORK, EGOISTE, SUBLIMINAL, EXCESS, FINE-TUNE, DEFECTED.

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →