Crispy

Crispy
Deep house Electro House
Kraj:
Polska
Miasto:
Gdańsk

Crispy. Zbieraniem winyli zaraził się już w 1998 roku. Początkowo budował swoją kolekcję płyt dla przyjemności słuchania ich w domu. Po roku zainteresował się graniem na poważnie, kupując decki i stawiając pierwsze kroki w trójmiejskich klubach.

Od początku swojej przygody z muzyką elektroniczną fascynowało go electro w wydaniu DJ HELLa. Podczas pobytu w Chicago zainteresował  się bardzo popularnym wówczas w Polsce gatunkiem vocal house. Stopniowo jednak krystalizował się jego obecny styl gry oparty na deep house i electro.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

 

Występował w wielu 3miejskich klubach : Sfinks, Soho, Enzym, Pomarańczarnia, Zooptcaffe, Akwarium, Ferber, Mandragora, Cube, Metro, Żak, G.G.O.G., Zion, Kolonia Artystów, Orbital, Ubot, Mechanik, Melmak, Uśmiech, Tutenchamon, Punkt, Trójmiasto, Parlament, Apartament i inne.

Crispy grał tez w Warszawie – Piekarnia, Luztra, Przestrzeń Graffenberga, New Deep, Futro, Rezerwat i inne, Poznaniu:SQ,Koszalinie:Kwadrans,Kreślarnia oraz Toruniu, Malborku, Łebie, Ustce, Jastrzebiej Górze, Lęborku, Chojnicach i Zielonej Górze, był też rezydentem w jednym z klubów na Półwyspie Helskim. Ponadto zajmował się również promowaniem imprez w plażowym klubie muzycznym Uśmiech w Gdańsku Brzeźnie.

W 2004 roku zakwalifikował się do półfinałów konkursu Heineken Thirst. Dwa lata później wystąpił na Open’er Festival. Do ciekawszych imprez,  które zagrał zalicza występ przed Afrika Bambaata, DJ Touche, DubFX, Jimpster, Slacker i Chris Fortier w Sfinksie. Na swoim koncie ma też kilka zagranych na żywo setów w audycjach Radia Gdańsk.

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →