Creamer

Creamer
Deep house Electrohouse House Tech House
Rok urodzenia:
1982
Kraj:
Polska
Miasto:
Poznań

mówią że niby norweg, aczkolwiek jest szwedem:)

Swoją przygode z graniem rozpoczął w 2004 roku, grywając na kameralnych imprezach Poznaniu, samą muzyką interesował się jednak od zawsze, zwłaszcza elektroniczną.Wychowany przy dzwiękach Sashy,Underworlda czy Deep Dishów obecnie poszerza swoją wiedze muzyczną na szersze horyzonty muzyczne takie jak tech-house,minima,elektro. Zafascynowany produkcjami Nica Fanciullego, Marka Knighta oraz King Unique obrał właśnie taką drogę i to co możemy usłyszec w jego setach to jak sam nazywa „electronic house music”
Jego pierwszym krokiem było oranizowanie słynnych już w całym mieście afterów w klubie K2, gdzie grywał regularnie wraz ze swoim kompanem Will Art.’em.
Po tym jakże udannym cyklu przyszedł czas na debiut w Poznańskim klubie SQ gdzie grywa na dobrze znanych już imprezach z cyklu Body Language.
W 2006 ROKU zdążył także zadebiutowac na jakże wspaniałym poznańskim Dziedzińcu Zamkowym oraz w Beach Barze Solar na Półwyspie Helskim, gdzie grywa co roku na plażowych imprezach.
Do tej pory grywał u boku takich dj’ów jak Glasse,Fresh,Easy,Peres,Simon S, Peter Von Coil, Hagal, Cube oraz Juniore.
Jednak najważniejszymi wydarzeniami w jego karierze były występy u boku takich artystów jak Tocadisco, Paul Thomas, ATFC, Martijn Ten Velden, Militon Jackson, D’Julz, a także z Markiem Knight’em, ostatnio jednym z najgłośniejszych nazwisk w środowisku muzycznym.
Na co dzień można go usłyszeć w takich polskich klubach jak: Rezydencja w Łodzi, Rdza, Frantic oraz Hedonic w Krakowie, Euforia w Olsztynie, Platinium,Vinyl oraz Piekarnia w Warszawie, Rura w Częstochowie, Soho w Sopocie czy poznańskim Cute , ale najczęściej w jednym z najlepszych klubów w Polsce czyli w poznańskim SQ. Wraz z Blondasem aka Will Art.’em Tworzą duet BadCompany pod którego nazwa występują grajac back2back. To także nazwa cyklicznych imprez odbywających się w Poznaniu.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Ostatnio razem z Juniore oraz Wojtkiem utworzyli nowe „crew” POLISH KARTEL.
„Zawiązujemy kartel! Wstęp do naszego klubu będą mieli tylko najwierniejsi fani dobrego beatu. Dla nas liczy się muzyka. Co najmniej raz w miesiącu postaramy się by Wasze nogi ugięły się pod presją dźwięków prezentowanych przez rodzimych artystów. Na Polish Kartel nieskrępowany polski duch będzie mógł rozwinąć muzyczne skrzydła. Chcesz korzystać z z dobrodziejstw muzyki granej przez najlepszych polskich producentów i dj’ów – zapraszamy! Będzie niestandardowo i tanecznie! ” Juniore, Creamer & Will Art!

Do jego ulubionych artystów należą: Sasha, Seth Troxler, Loco Dice, Dixon, Robert Dietz, Visionquest oraz Luciano.

DJ Chart | Creamer | 04.2013

Artysta Tytuł Wytwórnia
1 Omar S Thank You For Letting Me Be Myself (Album) FXHE
2 Ripperton Let's Hope (Bicep Rmx) Tamed
3 Per Hammar 8 Track Cadenza
4 Alexman Nikitim Base Wasabi
5 Robert Babicz Come Closer (Kollektiv Turmstrasse Remix) Systematic
6 Tuccillo Jazzy Things Peppermint Jam
7 M.A.N.D.Y., Booka Shade Home (Kollektiv Turmstrasse - Interstellar Mix) Dj Series
8 Justus Kohncke Timecode (Axel Boman Mix) Kompakt
9 Dj W!LD Chaud Art Of Dark
10 Joeski La Fluta Dutchie World
Imprezy blisko Ciebie w Tango App →