Come T

Come T
Electronic Progressive House Techno
Kraj:
Polska
Miasto:
Warszawa
Wytwórnie:

To oczywiście muzyka zadecydowała o losach Tomka. Od dzieciństwa stał z nią twarzą w twarz i stopniowo, każdego dnia się rodziła się w nim wielka pasja, miłość do dźwięków. Początkowo niezbyt skomplikowane melodie, które grywał na swoim pierwszym instrumencie – keyboardzie, nie zwiastowały mu jeszcze kariery muzycznej, ale z czasem wszyscy zaczęli dostrzegać ogromny talent w dłoniach uderzających klawisze przez Tomka.

W 2007 roku zdecydował się na produkcję muzyki, a jego pierwsze utwory spowodowały szeroki odzew zainteresowania wśród znajomych i nie tylko. Niedługo później, spełnił swoje tak ogromne marzenie o występie za deckami jako DJ.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Jego sety od samego początku budziły podziw wśród uczestników imprezy, na których grał. Od tego czasu dj’ing na równi z produkcji stał się jego pasją i drugim życiem. Poprzez miłość do muzyki Come T zawsze daje swoim słuchaczom moc niezapomnianych wrażeń i mnóstwo pozytywnych emocji. Jego sety są mieszanką z kilku gatunków muzyki elektronicznej splecionych je w jedną spójną całość, w której tkwi głębia uczuć. Można w nich usłyszeć elementy głębokich rytmów deep house, tech-house, techno i progressive, ale przede wszystkim energetyczny, dynamiczny i melodyjny styl, który jest wizytówka Come T’ego.

Patrząc na stosunkowo krótki czas rozwoju jego kariery, imponuje fakt, że grał w większości największych klubów warszawskich i całej Polski, takich jak: Piekarnia, Vinyl, Luzztro, Tomba Tomba, Discrete, 1500m2, Rura i wielu innych. Nie zabrakło go również u boku wielu gwiazd światowego formatu, takich jak: Dave Seaman, Tomcraft, Markus Lange, Presslaboys, Ozgur Can, Dave Seaman, Monoluxx, Michael Parsberg i wielu innych.

Rok 2008 w karierze Come T przyniósł wiele nowości, w tym nowy, dobrze znany obecnie Polsce i na świecie projekt „Fusion F & Come T”. Ich współpraca w burzliwym tempie gromadziła laury osiągnięć na międzynarodowej scenie muzycznej. Już w pierwszym miesiącu chłopaki mocno zabłysnęli swoim pierwszym singlem i zarazem kontraktem ze słynną wytwórnią Baroque, co podkreśliło rangę marki Fusion F & Come T.

Tomek wraz z Jarkiem tworzy i wydaję muzykę dla Baroque Records, Mashtronic Records, Armada, State Recordings,Whats Happen, Evolution, Farbenfroh, Presslab, 38dB Tonspotgruppe. a także dla słynnej potęgi muzyki elektronicznej Global Underground, z którymi to podpisali kontrakt już w rok od czasu swojego pierwszego singla. Na ich koncie jest masa produkcji i remiksów dla wielu gwiazd muzyki klubowej z całego świata.

Wraz z Fusion F wydał dwie płyty winylowe, których sprzedaż według rankingów sklepu Juno była naprawdę imponująca! Większość produkcji duetu trafiała na Top 100 Chart Beatport, a także była wielokrotnie polecana na listach najlepszych utworów danego okresu przez twórców tego oto serwisu.

 

Ich produkcje są cenione i grane przez czołowe gwiazdy międzynarodowej sceny muzycznej: Nic Fanciulli, D’Ramirez, Mark Knight, Funkegenda, Jim Rivers, Guy J, Hernan Cattaneo, Nick Warren, Tom Novy, Dj Hell, Moshic, Mandy, Popof , Rui Da Silva, Thomas Gold, Djuma Soundsystem i Armin van Buuren. Zaangażowanie w to, co robi daje Tomkowi pozytywne nastawienie do świata i ludzi na co dzień. To stanowi jego unikalne podejście do muzyki, jego ogromnej pasji, którą uznaje za sposób przekazywania uczuć i emocji innym ludziom.

Fotogalerie z udziałem Come T

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →