Circuit Breaker

Circuit Breaker
Breaks Drum n Bass House Techno
Kraj:
Niemcy
Miasto:
Berlin

Jochan Guehlke aka Circuit Breaker swoją podróż z muzyką zaczął już jako nastolatek – grywał na gitarze w wielu kapelach punkowych, a od 1986 kiedy to zaopatrzył się w gramofony zainteresował się bardziej muzyką techniczna. Zachęcony rozwojem niemieckiej sceny techno Jochan zaopatrzył się w 1992 roku w sampler i pod pseudonimem ‘Barka Morada’ zajął się produkowaniem dzwięków z pogranicza ambientu, triphopu oraz techno. Jego gust muzyczny ewoluował, aby w koncu jako ‘J Breaker’ oraz ‘Circuit Breaker’ zająć się produkcją breakbeatu.

Circuit Breaker jest uznawany za jednego z liderów berlińskiej sceny Breaks, a duża ilość wydanych produkcji zapewnia mu miejsce w czołówce niemieckich producentów. W swoim dorobku ma płyty wydane przez Sony, Universal and BMG, ale również przez mniejsze, specjalistyczne labele takie jak Dangerous Drums, Timing, Vertical Sound oraz jego własne Viperjive.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Circuit Breaker zbiera także pochwały za swoje umiejętności DJ’skie, dzięki którym zwiedza kluby w całej Europie. Należy do DJ, którzy w pełni kontrolują tłum na parkiecie. W swoje sety wplata wiele zfunk’owancyh breaków, zanim przeniesie się na bardziej cięższe i techniczne terytorium. Jest jednym z tych DJ, który potrafi odczytywać i zaspokajać potrzeby ludzi na parkiecie, jednocześnie zostawiając sobie miejsce na niespodzianki. Kolejną zaletą jego setów jest to, że są one naszpikowane najlepszymi i najnowszymi dubplate’ami – swoimi jak i producentów z zaprzyjaźnionych tabeli.

 

Fotogalerie z udziałem Circuit Breaker

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →