Chris Progstone

Chris Progstone
Deep house Progressive House Trance
Rok urodzenia:
1992
Kraj:
Polska
Miasto:
Bydgoszcz

Krzysztof Suchanek urodzony 27 Marca 1992 roku.
Producent muzyczny w gatunkach Trance/Progressive House i Deep House oraz kompozytor i multiinstrumentalista.

Krzysztof od najmłodszych lat zafascynowany muzyką klasyczną zaczął grać na swoim pierwszym instrumencie czyli gitarze.W międzyczasie zaczęły dochodzić następne,pianino,skrzypce,wiolonczela itp.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Chwilę po osiągnięciu „dorosłości” zaczął zajmować się muzyką elektroniczną i produkować własne utwory w duecie z kolegą z podwórka z żywymi instrumentami w tle.

Po rozpadzie duetu zajął się solowym projektem zwanym Chris Progstone który ma na celu podjęcie wyzwania w muzyce progressive trance/deep house.

Krzysztof wydawał utwory w takich wytwórniach jak niemiecki D.Max Recordings, Entrancing Music (kolaboracja z Argentyńczykiem Gaston Vigoo) czy też brytyjki Sorcery Records oraz jeszcze więcej i większych które zostaną ogłoszone w krótce.

Krysztof osiągnął top 15 Beatport Trance TOP 100 z utworem Marrakech wydanym w D.Max Recordings.

Jeden z najbardziej uniwersalnych producentów w Polsce w ostatnich latach.

Prowadzący dwie audycje radiowe jedna zwana „Trance World Broadcast” i nadawana we włoskim Trance Energy Radio która zyskała na popularności za sposób miksowania utworów i ich dobieraniu oraz gościach którzy wystąpili gościnnie,byli to między innymi: Above & Beyond, Ferry Corsten, Andrew Bayer,Markus Schulz,Genix,Audien oraz wielu wielu innych.

„Trance World Broadcast” było nominowane przez słynną platformę muzyczną Mixcloud.com do „Online Radio Awards” w 2015 roku.

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →