Chaim

Chaim
House Techno
Kraj:
Izrael
Miasto:
Tel Aviv
Wytwórnie:

Chaim to izraelski DJ i producent, który szybko podbił serca fanów swoją muzyką. Co najważniejsze za miłością do jego muzyki poszły także wydania dla znaczących wytwórni. Tak narodziły się EP-ki dla Cocoon, Suplement Fact czy MBF. Kolejnym jego orędownikiem zostało berlińskie Bpitch Control, które wzięło go pod swoje skrzydła, a także zajęło się promocją muzycznego charakteru wśród klubowiczów z całego świata. Dzięki nim Chaim zjechał pół naszej planety, a ze swoimi występami miał okazję uczestniczyć w trasie z okazji 10-lecia Bpitch oraz na imprezach firmowanych ich znakiem w najlepszych klubach globu. Występował tam obok takich ikon tej wytwórni jak Paul Kalkbrenner, Sascha Funke czy Kiki.

Jego muzyka jest inspirowana klasycznymi kawałkami rodem z chicago house gdzie solidna i ciężka linia basowa i hipnotyzujące syntezatory spotykają się z żywymi instrumentami i perkusją oraz niecodziennymi wokalami. Dzięki tym elementom muzyka Chaima jest unikalna i interesująca dla wielu odbiorców.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Dzięki remiksom dla Kiki czy Ellen Alien stał się także cenionym remikserem, a jego nazwisko jeszcze bardziej zyskało na wartości. W tej chwili oczekujemy na płytę Thrill You EP, którą sam twórca określa jako podróż w inny świat. W przyszłym roku ma pojawić się kolejny album dla Bpitch Control. Jak widać mimo wczesnych sukcesów Chaim nie zwalnia tempa, koncentrując się głównie na produkowaniu kolejnych, ciekawych i unikatowych dźwięków, gdyż właśnie oryginalny styl jest dla niego celem numer jeden.

DJ Chart | Chaim | 08.2012

Artysta Tytuł Wytwórnia
1 Chaim, Electric J En Milim' (Original Mix) Bpitch Control
2 We Love End Of The Night (David K 'Holy Key' Remix) Bpitch Control
3 J-Mode The Trouble (Lee Curtiss Remix) Leftroom Records
4 Hardage There's enough for all of us feat. Michael Franti (Deniz Kurtel 12" remix) Vibe Me
5 Desire Under Your Spell (Original Mix) Italians Do It Better
6 Soul Clap Noneadatwhitestar Feat. G Titty (Original) Crosstown Rebels
7 Rednail Kidz +1 I Think Of You (Herbert's Love & Happiness Remix) Classic Music Company
8 Oneiro Oneiro Say - Shhh! (Circles & Circles Of Sorrow) Classic Music Company
9 Locussolus Berghain (Darkroom Mix) International Feel
10 Lonya, Roi Okev Backlash (Original Mix) Southsight
Imprezy blisko Ciebie w Tango App →