Cast Away

1 199
Cast Away
Deep house House Techno
Rok urodzenia:
1992
Kraj:
Polska
Miasto:
Warszawa

Kamil Stachowski, to 23-letni producent muzyki elektronicznej, który pomimo młodego wieku posiada już ogrom doświadczenia, bowiem tworzy swój projekt od 2007 roku.
Tak szybki start drogi muzycznej to rezultat wczesnej edukacji i kontaktu z płytami z muzyką elektroniczną. Kamil już jako dziecko obcował z wydawnictwami house, trance i techno, co znacznie wpłynęło na jego dzisiejsze inspiracje. Pod różnymi aliasami tworzy on materiał nie tylko z pogranicza progressive trance/progressive house, które supportowali m.in. Dash Berlin, The Blizard czy Kyau & Albert, ale także eksperymentuje z muzyką footwork/juke/ghetto house oraz produkuje bity na potrzeby artystów hip-hopowych. Z powodzeniem, bo jeden z jego utworów – „4 AM Warsaw” znalazł się na krążku „7 Minut Po Śmierci” Dioxa HIFI. Szeroka rozpiętość gatunkowa nie powoduje jednak, że którykolwiek z tworzonych przez Kamila projektów traci na wartości. Teraz skupia się on głównie na promowaniu projektu Cast Away, którego twórczość to połączenie elementów tech house’u, deep house’u i garage/UK bassline. Warto dodać, że artysta od 2011 roku prowadził własną wytwórnię wydawniczą o nazwie Terminal Music.
Z kolei jeśli chodzi o stronę DJ-ską, to Cast Away miał już okazję występować w tak popularnych miejscach, jak 1500m2 do wynajęcia, Plażowa, Nowa Jerozolima czy 55, gdzie dzielił scenę m.in. ze Skreamem, NEW_ID i Ejecą.

By ‚Follow The Step’ agency (www.followthestep.com)

Imprezy na których grałem

Housepital Festival 2016 Piaseczno

Housepital Festival 2016

Sb, 24 września 2016
godz: 16:00