Caprese

Caprese
House
Kraj:
Polska
Miasto:
Warszawa
Wytwórnie:

Rafał jest absolwentem syntezy dźwięku Polsko-Japońskiej Wyższej Szkoły Technik Komputerowych. Pierwsze kroki z zakresu muzyki stawiał w uczelnianym studiu. W późniejszym czasie pasja do dźwięków przerodziła się w domowe mini studio wypełnione starymi syntezatorami.

W 2003 Caprese zaczyna karierę jako dj. Wszystko co osiąga zawdzięcza sobie i swojej ciężkiej pracy, co też szybko czyni go rozpoznawalnym na warszawskiej scenie muzycznej i pozwala szybkim krokami wspiąć sie bardzo wysoko. Do końca 2007 roku Caprese jest osobą odpowiedzialną za artystyczną stronę klubu Organza co powoduje, iż klub jak i on sam stają się rozpoznawalną marką w całym kraju. Współpraca owocuje też wieloma nowymi znajomościami poza granicami Polski.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Z grudniem 2007 Rafał zaprzestaje jednak współpracy z klubem zaczyna produkcję własnej muzyki. Pod wpływem tego co gra i  tworzy bardzo szybko podpisuje pierwszy kontrakt z brytyjską wytwórnią Tokio Red Recordings. Kolejne to już tylko kwestia czasu. Dłuższa współpraca z wytwórnią  rodzi się gdy poznaje właściciela kilku labeli w UK (m.in. Cubic New Era) i owocuje tym, iż Rafał niemal regularnie wydaje  swoje produkcje.

W swojej krótkiej karierze producenckiej, Caprese może się pochwalić remiksami dla osób takich jak Tony Thomas czy Pete Doyle.
 
Na tym jednak nie zamierza poprzestać. Obecnie pracuje nad kolejnymi wydaniami współpracując z Nowojorską wokalistką Karol oraz wokalistą Fi James’em, produkcje te ukarzą się w nowym labelu Hello założonym wspólnie ze znajomym którym jest MistralM.

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →