Bugz In The Attic

Bugz In The Attic
Electronic Funk / R&B House
Kraj:
Wielka Brytania
Miasto:
Londyn
Wytwórnie:

Bugz in the Attic ma na swoim koncie takie produkcje jak ‘Betcha Did’- Kaidi Tathama ‘Gypo – Marka Force, ‘Loose Lips’ – Seiji czy ‘Future Rage’ – dkd. Wielki sukcesem artystycznym było wspólne dzieło 4hero i Bugz album ‘Future Rage’ nagrany w 2004 przez dkd czyli Dego z 4hero oraz Kaidi Tathama i Daz-I-Kue. W tym samym czasie ukazał się również retrospektywny album The Bugz in the Attic Remixes Collection – ‘Got The Bug’, przynoszący ostatni przebój składu – ‘Booty La La’. Na przełomie 2005 i 2006 roku ukazał się długo oczekiwany debiutancki album kolektywu.

Bugz in the Attic funkcjonuje w przeróżnych konfiguracjach: jako dj’e, w grupie i z towarzyszeniem wokalistów i MC’s. Od kilku lat z powodzeniem występują w klubach na całym świecie. Regularnie w każda niedzielę odbywa się ich jam session w legendarnym londyński  klubie ‘Co-Op’, a każdego roku podczas Winter Miami Conference organizują słynne Bugz Party.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Bugz in the Attic od początku związani są ze studiem nagraniowym The BitaSuite, z własną wytwórnią BitaSweet Records oraz the Bugz Production Company, spółką producencką zrzeszającą członków Bugz in the Attic.

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →