Bra-H

Bra-H
House
Kraj:
Polska
Miasto:
Poznań

Bra-H – reprezentant poznańskiej sceny klubowej. Swoją przygodę z clubbingiem rozpoczynał wraz z jej początkami w stolicy Wielkopolski.

Fascynacja house’owym brzmieniem w niedługim czasie spowodowała chęć spróbowania swych sił za deckami. W 2003 roku zakupił więc sprzęt i szlifował swe umiejętności najpierw w domowych pieleszach a później w poznańskich i gorzowskich klubach.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

To właśnie w Gorzowie rozkręcał jedne z najciekawszych i najbardziej popularnych imprez w klubie Fsamras. Właśnie dzięki sukcesowi tych eventów zauwazyli go promotorzy z Poznania dając mu szansę pokazania się przed publicznością w takich miejscach jak Blue Note, Eskulap, Esencja, K2, Terapia czy Mechaniczna Pomarancza.

Niezapomniane były też eventy z cyklu Lech Beach Soccer Tour, których Bra-H był rezydentem. Podczas tych imprez latem 2005 i 2006 roku zjeździł całe wybrzeże grając dla licznej publiczności. Nie zapomnianym był dla niego gig przed 3 tysięcznym tłumem na plaży w Kołobrzegu.

Wraz z powstaniem klubu SQ, regularnie pojawia się za jego deckami zarówno w środy jak i podczas sobotnich eventów. Fascynację pozytywnymi house’owymi brzmieniami słychać w jego setach, które nie rzadko wzbogaca również mocniejszymi beatami. Bra-H to niezwykle pozytywny człowiek co przekazuje również poprzez swoje granie

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →